Öngörüleri Çıkan Analist Bitcoin İçin Tarih Verdi! Hazır Olun!
Öngörüleri Çıkan Analist Bitcoin İçin Tarih Verdi! Hazır Olun!

Öngörüleri Çıkan Analist Bitcoin İçin Tarih Verdi! Hazır Olun!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakından takip edilen kripto para analisti ve trader’ı Jason Pizzino, en büyük kripto para olan Bitcoin’in (BTC) düşmek için daha fazla yeri olduğuna inandığını söyleyerek yatırımcıları uyardı.

14:50
2 Aralık 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Yakından takip edilen kripto para analisti ve trader’ı Jason Pizzino, piyasa değerine göre en büyük kripto para olan Bitcoin‘in (BTC) düşmek için daha fazla yeri olduğuna inandığını söyleyerek yatırımcıları uyardı.

İçerik Rehberi

Bitcoin’de Yeni Dip Hazırlığı“BTC, Altcoin’leri Sarsabilir” Bitcoin’de Yeni Dip Hazırlığı Yeni bir video güncellemesinde kripto para analisti ve trader’ı Jason Pizzino, 279 binden fazla YouTube abonesine, geçmiş fiyat performansına dayanarak önceki ayı piyasalarının yatırımcılar için beş ila dokuz ay arasında süren satın alım fırsatları sunduğuna dikkat çekti. Haziran ayını mevcut ayı piyasasının ilk ayı olarak sayan Pizzino, Bitcoin’in dibe vurmasının önünde birkaç ay daha olduğunu belirterek “Geçmişte yaklaşık beş ila dokuz aylık alım fırsatlarımız oldu. Bunu Haziran ayındaki bu ilk seferden itibaren ölçersek, şimdiden beşinci, altıncı aya girdiğimiz anlamına geliyor. Yani potansiyel olarak ayı piyasasının sonuna gelinmesine sadece birkaç ay daha var ve bu yılın birinci çeyreğinde belki de Mart ayında yeni bir dip fiyatın kaydedileceği anlamına geliyor.” derken şunları belirtti:

Burada 23 bin doların üzerinde biraz yükseleceğiz, nihayet Bitcoin ayı piyasasını kırdı derken geri dönüp ayı piyasası trendinin üst tarafını test edeceğiz ve döngünün bir sonraki aşaması boyunca buradan çıkmaya başlayacağız. Dolayısıyla, geçmiş döngülere, mevcut piyasa fiyatlarına, temel olarak düşüşlere ve destek ve direnç seviyelerine dayanarak 2023’ün Aralık ve birinci çeyreğinde çok büyük şeyler olacağını söyleyebilirim.

“BTC, Altcoin’leri Sarsabilir” BTC‘nin ardından altcoin’leri de genel olarak değerlendiren Pizzino, Bitcoin’in ralli yapması halinde “güçsüz” altcoin‘lerin fiyatlarının daha da düşebileceğini iddia ederek şunları söyledi:

Altcoin’lerle ilgili olarak söyleyebileceğim şey, eğer Bitcoin biraz güçlenecek olursa güçsüz altcoin’ler kesinlikle kan kaybedecektir. Bu yüzden benim için şu an altcoin’lere yatırım yapma vakti değil.

En büyük kripto para Bitcoin, bu yazının hazırlandığı sırada 16 bin 970 dolardan işlem görüyordu. Bu, Bitcoin’in son 24 saatte yüzde 0,76 değer kaybettiği anlamına geliyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!