Bu Altcoin Coinbase’de DOGE, XRP ve MATIC’in Önüne Geçti!
Bu Altcoin Coinbase’de DOGE, XRP ve MATIC’in Önüne Geçti!

Önde Gelen Analist, Bu Hafta Yakından İzleyeceği 6 Altcoini Paylaştı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınmış bir kripto para analisti ve trader olan Miles Deutscher, haftalık token ve trend izleme listesini Twitter’da paylaştı.

Deutscher’e göre, Bitcoin (BTC) 25 bin dolarlık kilit destek seviyesinden sıçradığı ve açık pozisyonda büyük bir artış gördüğü için güçlenme belirtileri gösteriyor. Deutscher, fiyat hareketinin olası bir ETF onayı ile ilgili olabileceğini belirtti ve yakından takip edilmesini istedi.

Analist ayrıca Stacks(STX), Bitcoin Cash (BCH) ve eCash (XEC) coinlerinin Bitcoin dominansının yükselmesi durumunda olumlu etkilenebileceğini fakat oldukça riskli olduklarını söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: 0.31 Dolardan Ethereum Satın Alan Erken Yatırımcılardan Biri Borsaya Yüklü Transfer Yaptı

Deutscher, izlediği bir sonraki coin olarak Arbitrum’u listeledi. Geçtiğimiz hafta ARB coininde yüklü miktarda borsaya transfer yaşandığını hatırlatan Deutscher, Bitcoinsistemi.com olarak da bahsettiğimiz 50 milyon ARB’lik teşvik programının ise pozitif etki oluşturabileceğini belirtti.

Listesinde sonraki sırada LINK tokeni bulunan Deutscher, tokenin grafiğinde akümülasyon modeli izlediğini söyledi ve göreceli olarak güçlenme belirtileri gösterdiğini savundu.

Analistin listesinde son sırada Radiant Capital (RDNT) tokeni yer aldı. Deutscher, tokenin yol haritasında mainnet lansmanının iki hafta içerisinde gerçekleşeceğini hatırlattı. Ayrıca RDNT tokeninin Arbitrum ekosisteminde dağıtımı başlatılan 50 milyon ARB’den fayda göreceğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!