NFT
OKX Kurucusundan Açıklama: “Kripto Paralarda 2023 Yılı İçin İyimserim Çünkü…”
OKX Kurucusundan Açıklama: “Kripto Paralarda 2023 Yılı İçin İyimserim Çünkü…”

OKX Kurucusundan Açıklama: “Kripto Paralarda 2023 Yılı İçin İyimserim Çünkü…”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OK Group ve OKX borsasının kurucusu, “Star” Xu olarak da bilinen Mingxing Xu, yakın zamanda attığı bir tweet’te, kripto para sektörü için önümüzdeki 2023 yılının, geride bıraktığımız 2022’den daha iyimser olacağına dair umudunu dile getirdi.

“Kripto Paralarda 2023 İçin İyimserim”

Mingxing Xu tweetinde, sektörü sarsan ve kripto piyasası üzerinde satış baskısı yaşatan birkaç önemli olay olan Three Arrows Capital fonunun (3AC), FTX borsasının ve SBF’nin iflası, LUNA tokeninin çöküşü, Genesis’in karşılaştığı likidite sorunları ve benzerlerinden bahsetti.

FTX devinin son çöküşü, Bitcoin’i Kasım ayı başında ulaşmayı başardığı 21.480 dolarlık zirveden, 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.800 dolardan daha düşük bir seviyeye itti. Ethereum 1.200 doların altına geriledi ve diğer birçok altcoinde de benzer düşüşlere şahit olduk.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Para Borsası OKX, Sürpriz Altcoini Listelediğini Açıkladı!

Luna,3AC,Ftx,Genesis…A lot of accidents make crypto guys feel frustrated.But look back to the history of crypto,it’s a technology driven industry,Pow,ETH,SegWit,Defi ,ZK drive the whole market cap grow to trillion size. I’m optimistic to the 2023.

— Star (@starokg) December 31, 2022

Bununla birlikte, Mingxing Xu önümüzdeki 2023’e iyimserlikle bakıyor. Xu, 2022’de kripto endüstrisine birçok darbe vurulmuş olsa da, bu teknoloji odaklı alanda olumlu gelişmeler de olduğunu tweetledi.

“Luna, 3AC, Ftx, Genesis… Pek çok talihsizlik kripto severleri hayal kırıklığına uğratıyor ama kripto tarihine dönüp baktığımızda, bu teknoloji odaklı bir endüstri, PoW, ETH, SegWit, Defi, ZK tüm bunlar kripto para piyasasının trilyonluk bir büyüklüğe ulaşmasını sağladı. 2023 için iyimserim.”

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk kısa bir süre önce OKX borsasının Twitter hesabını takip etmiş fakat daha sonra bu işlemini geri almıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!