MEXC
sikayetkripto
Visa’dan Yeni Bitcoin ve Kripto Para Hamlesi Geliyor!
Visa’dan Yeni Bitcoin ve Kripto Para Hamlesi Geliyor!

Ödeme Devi Visa Bu Bitcoin Borsası İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri popülaritesini artırmaya devam ettikçe kripto sektöründe de yeni ortaklıklar ve işbirlikleri hızlanıyor.

Bu bağlamda kripto sektöründe attığı yenilikçi adımlarıyla adından söz ettiren ödeme devi Visa yeni ortaklığını duyurdu.

Önde gelen kripto borsaları arasında yer alan Huobi ile ortak olduklarını duyuran Visa, borsanın küresel kripto kabulünü artırmak için Huobi Global’in Huobi Visa Card’ı piyasaya süreceğini belirtti.

Ortaklığın amacının fiat para ve kripto arasında daha verimli ve uygun bir kanal oluşturmak ve dünya çapında kripto para benimsenmesinin artmasını sağlamak olduğu ifade edildi.

Başlangıçta Avrupa pazarında satışa sunulacak olan Huobi Visa Card daha sonra diğer bölgelerde kullanıma sunulacak.

Huobi’nin el değiştirmesinden sonra şirketin Küresel Danışma Kurulu üyesi olan Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun Visa-Huobi ortaklığı hakkında şunları söyledi:

“Huobi Visa Card’ın piyasa sürülmesi, Huobi’nin kripto varlıkları herkes için erişilebilir hale getirme çabasında önemli bir dönüm noktası olacak.

Huobi ve Visa, kendi sektörlerinde lider kuruluşlardan biri. Huobi markalı kartla, küresel finansa katkıda bulunmayı umuyoruz.”

Visa’nın Kripto Başkanı Cuy Sheffield ise açıklamasınad şu ifadelere yer verdi:

“Visa, kripto ekosistemi ile küresel ticaret ve finans şirketleri arasında bir köprü görevi görmek istiyor.

Tüketicilerin Visa’nın kabul edildiği her yerde kripto varlıklarını kolay ve sorunsuz bir şekilde harcamasını sağlamak için Huobi gibi yenilikçi platformlarla çalışmaktan memnunuz.”

Huobi Visa Card, Huobi kullanıcılarının hesaplarına bağlı olacak ve borsa kullanıcıları bu kart sayesinde hesaplarındaki kripto paralarını dünya çapında 80 milyondan fazla Visa destekli işyerinde ödeme yapmak için kullanılabilecek.

Ayrıca Huobi Visa Card,  Huobi Token’da (HT) para iadesi, indirim ve airdrop kuponları ve Huobi Earn ürün yatırım ayrıcalıkları vb. avantajlar sunacak.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!