Bloomberg Analisti Bitcoin’i Değerlendirdi: Görüşü ve Tahmini Ne?
Bloomberg Analisti Bitcoin’i Değerlendirdi: Görüşü ve Tahmini Ne?

NYDIG ve Deloitte’den Bitcoin Ortaklığı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para birimlerinin benimsenmesinin artması sektördeki ortaklıkları da artırıyor.

Bu bağlamda son olarak dünyanın önde gelen muhasebe ve denetim şirketi olan Deloitte, Bitcoin ve kripto paraların benimsenmesini teşvik etmek için Bitcoin (BTC) odaklı finansal hizmetler şirketi NYDIG ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Söz konusu ortaklık, Bitcoin ve kripto paralarla ilgili ürün ve hizmetleri benimseme konusunda tavsiye arayan müşterilere hizmet edecek.

Küresel finans kurumlarının ve bankaların Bitcoin’e güvenilir bir şekilde maruz kalma taleplerinin arttığına dikkat çekilen açıklamada Deloitte ve NYDIG arasındaki anlaşmanın BTC’nin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olacağı belirtildi.

Taraf şirketlerin sunacağı hizmetler arasında, bankacılık, ödül programları, BTC ürün ve hizmetleri, çalışanlar için ikramiye gibi seçenekler yer alacak.

Bu kapsamda taraflar, Bitcoin ile ilgili ürün ve hizmetleri entegre etmek için kendilerine danışan şirketlere profesyonel tavsiyelerde bulunacaklar.

Deloitte, blockchain ve dijital varlık tabanlı profesyonel hizmetler sunarken; NYDIG, BTC ürün yelpazesinin ve BTC ile ilgili hizmetlerin kullanımına izin verecek.

NYDIG başkanı Yan Zhao şunları söyledi:

“Bitcoin ödül programlarını güçlendirerek ve Bitcoin güvenli kredilendirme sağlayarak herkese Bitcoin sunma yolculuğuna çoktan başladık.

Bu kapsamda Deloitte, şirketlerin verimli bir şekilde yürütmek için bir sonraki adımı atmalarına yardımcı olacak mükemmel bir işbirlikçidir.”

Deloitte yetkilisi Richard Rosenthal ise, Finansal hizmetlerin geleceği dijital varlıkların kullanımına odaklanacağını ve Deloitte’nin bu kapsamda adımlar atacağını söyledi.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!