sikayetkripto
Nouriel Roubini: “Bu Yaşanırsa Bitcoin (BTC) ve Diğer Kripto Paralar Daha da Düşebilir!”
Nouriel Roubini: “Bu Yaşanırsa Bitcoin (BTC) ve Diğer Kripto Paralar Daha da Düşebilir!”

Nouriel Roubini: “Bu Yaşanırsa Bitcoin (BTC) ve Diğer Kripto Paralar Daha da Düşebilir!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nouriel Roubini, Digital Currency Group (DCG) için olası bir iflas riski ve Grayscale olduğu iddia edilen yan kuruluşunun GBTC’nin arkasındaki varlıkların bir kanıtını sağlayamadığı gerçeğini göz önünde bulundurarak Bitcoin ve diğer kripto paraların şimdiye kadar olduğundan daha düşük seviyeleri görebileceğini iddia etti.

Bununla birlikte Roubini, Binance CEO’su CZ’yi de eleştirmesinin ardından “Dört G” olarak adlandırdığı şirketler grubu hakkında konuştu. Bunlar arasında Grayscale ve likidite problemleri yaşayan Genesis Global Capital de bulunuyor. Bu şirketlerin ikisi de Digital Currency Group ile bağlantılı.

Bitcoin Karşıtı Roubini, Barry Silbert’in DCG Şirketinin Risk Altında Olabileceğini İddia Ediyor

NYU ekonomi profesörü Nouriel Roubini yakın zamanda attığı bir tweet’te “Kripto’nun Gansta G Dörtlü Çetesi” olarak adlandırdığı şeyi hedef aldı. Bunlar, ikisi kripto milyarderi Barry Silbert’in Digital Currency Group, Grayscale ve Genesis Global Capital ile ilişkili olan kripto alanındaki dört önde gelen şirkettir.

Many – 3AC, Alameda – tried that trade and went bankrupt. Discount can get bigger given bankruptcy risk for DCG (given its exposure to Genesis) and no proof that GBTC has the assets it claims to have. Crypto is the Mother Of All Scammy Houses of Cards. And it is imploding now! https://t.co/W8XFn5AFjC

— Nouriel Roubini (@Nouriel) November 19, 2022

Roubini ayrıca Genesis Global Capital’e maruz kalması nedeniyle kripto devi Digital Currency Group’un iflas riski göz önüne alındığında kripto piyasasındaki fiyatların daha da düşebileceğini iddia ediyor. Genesis Global Capital yakın zamanda para çekme işlemlerini durdurmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev Kripto Yatırım Şirketi Bitcoin'de (BTC) Umut Işığı Gördüğünü Açıkladı!

Genel olarak, Mike Novogratz’ın Galaxy Digital’i (FTT’ye yatırım yapmıştı) de dahil olmak üzere dört büyük şirketin şu anda büyük sıkıntı içinde olduğunu tweetledi.

2008-2009 mortgage krizini öngördüğü için “Dr. Doom” olarak da bilinen Nouriel Roubini, geçtiğimiz hafta boyunca Binance borsası CZ’nin başkanını hedef aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!