Popüler Analist Kendi Kripto Hikayesini Anlattı! “3000 Euro’dan Milyonerliğe”
Popüler Analist Kendi Kripto Hikayesini Anlattı! “3000 Euro’dan Milyonerliğe”

Nokta Atışı Tahminleriyle Tanınan Analistin Bitcoin Hakkındaki Öngörüleri Neler?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe namıdiğer Crypto Michael bir süredir çöküşe geçen piyasaların makus kaderinin sona ereceğini söyledi.

Bitcoin‘i analiz eden Poppe, BTC’nin yakında 34.000 dolar aralığına geri dönmesinin mümkün olabileceğini tahmin etti.

Bitcoin kritik seviyeyi tuttu, bu harika. 29.700-30.000 doların üzerinde devam edip edemeyeceğini görmek istiyoruz. Eğer öyleyse o zaman 32.700 dolar ve potansiyel olarak 34.000 dolarlık bir test mümkündür.

dedi ve Bitcoin için bir devamlılığın muhtemel olduğunu belirtti.

Kripto piyasasının ABD piyasalarına bağlı olduğunu hatırlatmakla beraber Bitcoin için 30 bin dolarlık seviyede devam etmenin olası olduğunu ifade etti.

DOGE İçin Yükseliş Kapıda Mı?

DOGE için de konuşan kripto analisti, köpek temalı meme coinin nihayet ortaya çıkmaya hazır olduğunu söyledi ve

DOGE için de yükselme zamanı.

ifadesini kullandı.

Ethereum’un en güçlü rakibi Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) hakkında da yorum yapan analist, şu an için düşüşte olan altcoinin bir sonraki desteğinden geri dönmesini bekliyor.

ADA 0,68 dolar seviyesinde tutunamadı ve şu anda %87 düştü. 0,38-0,40 dolar civarındaki bir sonraki destek, piyasaların zıpladığı destektir. Buradan önceki desteğe zaten 2 kat var.

yorumunda bulundu. Bu arada haberimizin yazıldığı an itibari ile 0.55 dolardan işlem gören ADA, son 24 saat içinde %13.73 artış yaşamış durumda.

Polygon’a (MATIC) baktığında ise BTC’nin 30.000 doları tutabilmesi durumunda katman-2 altcoinin 1 dolar aralığını test etmesini öngören analist,

MATIC, önümüzdeki günlerde/haftalarda 1 doları test ederse ve BTC 30.000 doları geri alırsa şaşırmam. Piyasalarda her zaman fırsatlara sahip olacağız. Yüzde kazanımları ve olasılıkları bu noktada sınırsız.

yorumunda bulundu.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!