Nisan 2022’de Yükselişleri ile Piyasaya Damgasını Vuran Altcoin, Tüm Zamanların En Düşük Fiyat Seviyelerine Geriledi!
Nisan 2022’de Yükselişleri ile Piyasaya Damgasını Vuran Altcoin, Tüm Zamanların En Düşük Fiyat Seviyelerine Geriledi!

Nisan 2022’de Yükselişleri ile Piyasaya Damgasını Vuran Altcoin, Tüm Zamanların En Düşük Fiyat Seviyelerine Geriledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Nisan 2022’de yükselişleri ile piyasaya damgasını vuran ApeCoin, piyasadaki düşüş eğiliminin de etkisiyle son dönemlerde değer kayıplarına hız kazandırdı. Son 1 ayda yüzde 40’a yakın bir değer kaybı kaydeden ApeCoin, son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde de %10’un üzerinde bir değer kaybı kaydetti. ApeCoin, son 24 saatte de ortalama yüzde 8’lik bir değer kaybı kaydederek 1,16 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı ve CoinMarketCap’in verilerine göre tüm zamanların en düşük fiyat seviyelerine geriledi. Piyasa etkisi: Nötr
20:30
11 Eylül 2023

NFT ekosisteminde en çok bilinen ve en yüksek işlem hacimlerini kaydeden koleksiyonlardan biri olan BAYC‘nin geliştiricisi Yuga Labs şirketi tarafından piyasaya sürülen ApeCoin, Nisan 2022’de yükselişleri ile piyasaya damgasının vurmasının ardından son aylarda güçlü bir düşüş ivmesi yakaladı. ApeCoin, piyasadaki düşüş eğiliminin etkisiyle son dönemlerde de düşüş yönlü fiyat hareketlerine hız kazandırdı ve kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte tüm zamanların en düşük fiyat seviyelerine geriledi.

İçerik Rehberi

ToggleNisan 2022’de Yükselişleri ile Piyasaya Damgasını VurmuştuApeCoin, Tüm Zamanların En Düşük Fiyat Seviyelerine Geriledi Nisan 2022’de Yükselişleri ile Piyasaya Damgasını Vurmuştu 2021 yılından bu yana NFT’lerin küresel ölçekte büyük bir popülariteye ulaşması ile birlikte NFT koleksiyonları da kısa süreler içerisinde değerlerinde yüzdelik olarak büyük ölçekli yükselişler kaydetti. NFT ekosisteminde en çok bilinen ve en yüksek işlem hacimlerini kaydeden koleksiyonlardan biri olan Bored Ape Yatch Club (BAYC) koleksiyonu da bu süreçte piyasada öne çıkan koleksiyonlar arasında yer aldı ve kısa sürede yüksek oranlarda değer artışları kaydetti. Ancak kripto para piyasasının düşüş yönlü bir ivme yakalaması ile birlikte NFT koleksiyonlarının taban fiyatları düşüşe geçti ve bu süreçte yüksek oranlarda değer kayıplarına tanık oldu. 1 Mayıs 2022’de 153 ETH’yi aşan BAYC koleksiyonunun taban fiyatı, kaydedilen son değer kayıplarının ardından 27,5 ETH seviyelerine geriledi. Bu süreçte BAYC koleksiyonunun geliştiricisi Yuga Labs şirketi tarafından piyasaya sürülen ApeCoin de Nisan 2022’de yükselişleri ile piyasaya damgasını vurmuş ve 29 Nisan’da 23 dolar fiyat seviyelerini aşmıştı. Ancak ApeCoin de aylardır devam eden değer kayıplarının etkisiyle CMC verilerine göre piyasaya sürülmesinden bu yana kaydedilen en düşük fiyat seviyelerine geriledi. ApeCoin, Tüm Zamanların En Düşük Fiyat Seviyelerine Geriledi Kripto para piyasasındaki düşüş eğilimi ve lider kripto para birimi Bitcoin‘deki yüksek oranlı değer kayıplarının etkisiyle de ApeCoin, son dönemlerde oldukça güçlü bir düşüş ivmesi yakaladı. ApeCoin, son 1 aylık zaman dilimi içerisinde %40’a yakın ve son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ise %10’u aşan bir değer kaybı kaydetti. Son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde de ortalama %8’lik bir değer kaybı kaydeden ApeCoin, 1,16 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Aynı zamanda ApeCoin, kaydettiği bu son değer kayıpları ile birlikte CoinMarketCap’in verilerine göre tüm zamanların en düşük fiyat seviyelerine de gerilemiş oldu. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!