NFT
OKEx, yüksek kazanç oranı ile Süper Ortaklık programını duyurdu
OKEx, yüksek kazanç oranı ile Süper Ortaklık programını duyurdu

MOVR, GF ve RACA işlemleri OKEx’te başladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”white” icon_fontawesome=”fas fa-audio-description”]OKEx sponsorluğunda[/vc_message][vc_column_text]Önde gelen kripto para borsası OKEx, bu hafta kripto para listeleme sürecine hız verdi. İşlem hacmiyle dünyanın en büyük borsalarından olan OKEx’te artık RACA, MOVR ve GF alım satımları yapılabiliyor.

Spot işlemler;

RACA/USDT‘de 7 Aralık 2021’de
MOVR/USDT ve GF/USDT’de ise 8 Aralık 2021’de başladı.

Radio Caca (RACA)

Radio Caca, Universal Metaverse’ün token’ıdır. Radio Caca aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisidir. USM Lab, USM ve P2E blok zinciri oyunu ‘un yaratıcısıdır. Universal Metaverse (USM), kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mağazalar ve sanat galerileri gibi binalar inşa edebileceği, oyun oluşturup oynayabileceği bir 3D Planet sanal dünyasıdır.

Varlık adı: Radio Caca
Kısaltma: RACA
Toplam arz: 443.478.491.084
Dolaşımdaki arz: 181.850.767.347

Moonriver (MOVR)

Moonriver, Kusama ağında bir parachain olarak çalışan Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu bir blok zinciridir. EVM uyumlu olmak, Ethereum tabanlı uygulamaların Moonriver’da konuşlandırılmasına izin verir. Ağ, Solidity akıllı sözleşmelerinin, Web3 uyumlu API’nin, oracle veri beslemelerinin ve Ethereum ağ köprülerinin dağıtılması dahil olmak üzere geliştiricilere özellikler sunar. MOVR, ağ yönetişimi için kullanılabilen, işlem ücretlerini ödeyen, likidite sağlayarak ve stake ederek ödüller kazanabilen ağın hizmet ve yönetim token’ıdır.

Varlık adı: Moonriver
Kısaltma: MOVR
Toplam arz: 10.178.515
Dolaşımdaki arz: 2.480.546

GuildFi (GF)

GuildFi, tüm oyuncu topluluklarını güçlendiren ve Metaverse genelinde birlikte çalışabilirlik yaratan bir oyun platformudur. GuildFi, Coinbase Ventures, Pantera, Anomoca Brands, Dapper Labs, vb.’den 6 milyon dolar fon topladı.

Varlık adı: GuildFi
Kısaltma: GF
Toplam arz: 1.000.000.000
Dolaşımdaki arz: 42.949.041

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

uzmancoin.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!