MEXC
Milyonluk Aboneli Analist, Bu 2 NFT Projesine Gözleri Çevirdi!
Milyonluk Aboneli Analist, Bu 2 NFT Projesine Gözleri Çevirdi!

Milyonluk Aboneli Analist, Bu 2 NFT Projesine Gözleri Çevirdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyonluk aboneli Bitboy Crypto Youtube kanalı analisti, radarına aldığı ve kripto topluluğunun dikkatini çekebilecek 2 NFT projesini paylaşıyor.

İlk seçim: Dual World Fusion

Justin Williams’a göre, Dual World Fusion, her Fusion koleksiyon parçası fiziksel gayrimenkulle desteklendiğinden, düşüş göstermeyen ilk NFT projesi olarak kendini tanıtıyor. Williams proje dair şunların altını çiziyor:

Dual World Fusion, şimdiye kadarki en benzersiz NFT projelerinden biridir. Koleksiyonu destekleyecek gayrimenkul, İngiltere’nin Manchester Şehir Merkezi’nde lüks bir dairedir. Kurucuları anonim değildir ve gerçek dünya işleri ve halka açık şirketlerle ilişkileri vardır.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Justin Williams, Fusions’ın şu anda kurucuya ait olan ve 500 bin dolarlık piyasa değerine sahip İngiltere’de lüks bir şehir merkezindeki dairenin eşit mülkiyetine sahip olacağını bildiriyor. Bu mülk değer kazanmaya ve topluluk cüzdanı için kira geliri elde etmeye devam edecek. Ayrıca, NFT’ler minting aşamasını tamamladıktan sonra metaverse arazilerinin satın alınması ve mağazasının ve dijital moda hattının gelişimi başlayacak. Şu anda mevcut 1400 Fusion NFT var ve darphane (minting) fiyatı 0.25 ETH.

Pluto Alliance NFT koleksiyonu

Pluto Alliance, piyasaya çıktığında hemen tükenen ve NFT’lerde mini ayı piyasasına rağmen güçlü bir taban fiyatı koruyan rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur.

TweetTelegramWhatsApp

kriptokoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!