NFT
Milyarder, Bitcoin’in Çözüm Olmadığını Savunuyor
Milyarder, Bitcoin’in Çözüm Olmadığını Savunuyor

Milyarder, Bitcoin’in Çözüm Olmadığını Savunuyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder Ray Dalio, itibari para birimlerinin yaşadığı sıkıntıları Bitcoin’in (BTC) de yaşayacağını iddia etti.

Kripto para piyasasının gelişmesi, birçok söylentiyi de beraberinde getiriyor. Küresel çapta tartışılan en büyük kripto konularından bazıları, merkeziyetsizlik ve ekonominin çözümü oldu. Başlangıçta pek güven vermeyen Bitcoin, şimdilerde dijital altın olarak tabir ediliyor. Bu konu hakkında, milyarder Ray Dalio tarafından çarpıcı açıklamalar yapıldı. Dalio, Bitcoin’in çözüm olmayacağını savundu.

Milyarder İsim, Bitcoin Furyasına Ters Düştü

Milyarder Ray Dalio, küresel çapta yaygınlaşan Bitcoin furyalarına ters bir açıklamada bulundu. Milyarder, Bitcoin’in sanıldığı gibi bir şeylere çözüm olmayacağını dile getirdi.

CNBC’nin bir programına katılan Dalio, itibari para birimlerinin yaşadığı tehlikeleri ve sıkıntıları, Bitcoin’in de yaşayacağını belirtti. Ayrıca Dalio, Bitcoin’in ve kripto paraların, enflasyondan korunma aracı veya değişim aracı olarak çözüm üretmeyeceğini iddia etti.

Milyarder isim, stablecoin’lerin devlet destekli para birimlerinin bir kopyası olduğunu ve bu nedenle sektörde etkili olamayacağını aktardı.

Bu açıklamaların ardından Bitcoin topluluğu, milyarder ismi eleştiri yağmuruna tuttu. Topluluk, Dalio’nun para tanımının aslında Bitcoin olduğunu ifade etti.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!