NFTPump
“Bitcoin Fiyatı 1 Yıl Sonra Bu Seviyenin Altında Olursa 1 Milyon Dolar Veririm!”
“Bitcoin Fiyatı 1 Yıl Sonra Bu Seviyenin Altında Olursa 1 Milyon Dolar Veririm!”

Mike Novogratz, Kripto Para Sektörü İçin Müjdeyi Verdi: “Duyumlarıma Göre…”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Digital Holdings Ltd’nin kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Fidelity Investments’ın “perakende müşterilerini yakında kripto paralara yönlendireceğini” duyduğunu söyledi.

Fidelity, şimdiye kadar dijital varlıkların en göze çarpan kurumsal savunucularından biri oldu ve bu yılın başlarında ABD’de 401(k) emeklilik planı katılımcılarının birikimlerinin bir kısmını Bitcoin’e yönlendirmelerine izin vermek için önümüzdeki aylarda bir ürün hazırlayacağını söylemişti.

Mike Novogratz, Dev Yatırım Şirketi Fidelity’nin Bireysel Müşterilerini Kripto Paralara Yönlendireceğini İddia Etti

Kripto para dünyasının en tanınan isimlerinden biri olan Mike Novogratz, New York’ta düzenlenen SALT konferansında konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bir kuş bana Fidelity’nin perakende müşterilerini çok yakında kriptoya yönlendireceğini söyledi. Umarım o kuş haklıdır. Yani biz hala bu kurumsal yürüyüş sürecindeyiz ve bu da kripto paralara zemin sağlıyor.”

Kripto para fiyatları, Fidelity’nin 401(k) planlarını açıklamasından kısa bir süre sonra, Terra stablecoin ekosisteminin ilkbahardaki çöküşünün ardından düştü.

Bitcoin bu yıl yaklaşık %50 değer kaybederken, altcoin olarak adlandırılan birçok coin daha da fazla düşüş yaşadı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra (LUNA) Savunucusu Milyarder Mike Novogratz Nihayet Sessizliğini Bozdu: İşte Söyledikleri!

Novogratz, Çöküş Yaşayan Terra Ekosisteminin En Büyük Savunucularındandı

Milyarder Mike Novogratz, çöken Terra ekosisteminin arkasındaki yüksek profilli destekçilerden biri olarak tanınıyordu. Hatta ünlü isim, Terra’yı koluna dövme bile yaptırmıştı.

Terra’nın çöküşünden sonra ise söz konusu bu dövme hakkında konuşan Novogratz, dövmeyi hayatının sonuna kadar bir ders niteliğinde taşıyacağını söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!