Michael Saylor, CBDC’lerin Başarısız Olacağına İnanıyor
Michael Saylor, CBDC’lerin Başarısız Olacağına İnanıyor

Michael Saylor’dan Charlie Munger’e Eleştiri

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Micro Strategy’nin icra kurulu başkanı Michael Saylor, Charlie Munger’in Bitcoin’i yeterince çalışmamakla eleştirdi.

Uzun süredir dijital varlıklara şüpheyle yaklaşan Berkshire Hathaway başkan yardımcısı Charlie Munger, bu haftanın başlarında ABD hükümetini kripto para birimlerini yasaklamaya çağırdı.

Yasaklama Çağrısına Karşı Saylor’dan Eleştiri

MicroStrategy icra kurulu başkanı ve çok sıkı bir Bitcoin maksimalisti olan Michael Saylor, şirketinin toplantısından bir gün sonra CNBC’ye çıkan Charlie Munger’a eleştiride bulundu. Saylor, Munger ve diğer seçkin Batılı iş liderlerinin Bitcoin’i (BTC) araştırmak için yeterli zamanları olmadığını bu nedenle de Bitcoin hakkındaki görüşlerinin sık sık değiştiğini söyledi.

Saylor, Munger’in geniş kripto eleştirilerisinin sempatik bulduğunu söyledi. Saylor, Munger’in açıklamalarına dair şu sözleri kullandı:

“Munger, Güney Amerika, Afrika veya Asya’da bir iş lideri olsaydı ve sorunu incelemek için 100 saat harcasaydı, Bitcoin konusunda benden daha fazla bilgi sahibi olurdu.”

Saylor, sıradan insanın kötü durumunun, yerel para birimlerinin değer kaybının Lübnan, Arjantin, Sri Lanka, Nijerya ve Venezuela’daki son olaylarla daha iyi gösterildiğini söyledi.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!