Michael Saylor Bitcoin Fiyatı Hakkında Konuştu! BTC Fiyatını Ne Belirliyor?
Michael Saylor Bitcoin Fiyatı Hakkında Konuştu! BTC Fiyatını Ne Belirliyor?

Michael Saylor: “Bitcoin’deki Bu Farkı Görmeyen Yatırımcı Cahildir”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın tarihte Sven Henrick’le katıldığı bir yayında konuşan Bitcoin boğası Michael Saylor, düzenleyicileri Bitcoin’in fiyatını haksız yere düşüren, olgunlaşmamış kripto sektörü uygulamalarıyla mücadele etmeye ve regülasyon çalışmaları yapmaya çağırdı.

MicroStrategy CEO’su Saylor ayrıca kayıt dışı menkul kıymet ticareti yapan ve düzenlemeye tabi olmayan bankaları ve yatırım şirketlerini de eleştirdi ve bu tür bankaların ve şirketlerin Bitcoin (BTC) için bir sorumluluk olduğuna inandığını belirtti.

Daha fazla regülasyonun büyük oyuncuların kripto piyasasına dahil olmasını sağlayacağını belirten Saylor, yasal düzenlemelerdeki eksiklik nedeniyle yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yapmaktan çekindiğini belirtti.

Ayrıca SEC’i hangi kripto para birimlerini emtia olarak nitelendirildiği konusunda belirleme yapmaya çağıran Saylor, “bu sayede gerçek kripto para birimleri çok sayıda kayıt dışı menkul kıymetten ayrılabilecekler.” dedi.

“Bitcoin Ve Kripto Aslında Çok Farklıdır!”

Bitcoin (BTC) ve kriptonun birbirinden tamamen farklı şeyler olduğunu iddia eden Saylor’a göre “Bitcoin ve kripto birbirinin yerine kullanılamaz ve aralarındaki farkı anlamayan yatırımcılar cahildir.”

“Bitcoin, kripto alanındaki hemen hemen her şeyin tam tersidir. Yani Bitcoin ve kripto çok farklı şeylerdir. İkisinin farklı olduğunu anlamayan yatırımcılar bana göre cahildir.

Ayrıca aslında BTC ve kriptonun birbirlerine bağlı olması da doğanın en büyük ironilerinden biridir.”

Son olarak Tether’i (USDT) eleştiren Saylor, Tether’in herhangi bir şeffaflığı olmayan, kayıt dışı bir menkul kıymet olduğunu iddia etti.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!