MEXC
sikayetkripto
Avalanche (AVAX) Cephesinde Beklenen Gelişme Geldi!
Avalanche (AVAX) Cephesinde Beklenen Gelişme Geldi!

Mayıs Ayındaki Tahmini Doğru Çıkan Analist, AVAX için Yeni Fiyat Hedefini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022 yılında Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasına dair isabetli tahminleriyle adından söz ettiren Capo takma ismini kullanan analist, yatırımcıları popüler bir altcoin konusunda uyardı.

Twitterdan paylaşım yapan Capo, altcoinler için piyasa koşullarının kötü olduğunu belirtti.

Yatırımcıları Avalanche (AVAX) hakkında uyaran Capo, AVAX için 2023 yılındaki hedefin 3-5 dolar seviyeleri olduğunu söyledi.

AVAX hakkındaki hedefini güncelleyen analist, Mayıs ayında AVAX’ın yıl sonu için %50 düşüş öngördüğü ve 10 dolar olan hedefini daha aşağıya çekti.

“AVAX fiyat güncellemesi: Mayıs ayında söylediğim 10 dolarlık hedefe şu anda ulaşıldı.

Gördüğünüz gibi, yüksek bir zaman dilimini çizelgelerseniz, beklemek kilit bir unsur.

Şimdi, mevcut verilerle, 10 dolarlık desteğin tutması pek mümkün görünmüyor. AVAX’taki yeni ana hedef: 3-5 dolar seviyeleri.”

AVAX hedefini düşürdüğü için kendisine olumsuz yorum yapacaklara da cevap veren Capo “ama Capo hedeflerin hareket ettiriyorsun! gibi yorum yapacaklar için şimdiden söylüyorum. Evet, hedefler dinamiktir ve sabit değildir. Yeni bilgiler yeni analizlere yol açar. Mayıs ayında elde olan bilgilere göre AVAX için hedef 10 dolardı ve bu hedefe ulaşıldı. Şimdi güncellenmiş veriler var. Bu da AVAX’da düşüş eğilimi olduğunu gösteriyor.” dedi.

Düşüşler ve özellikle de AVAX fiyatı konusunda yaptığı doğru tahminler ile konuşulan Capo, AVAX tahmininde bir kez daha haklı çıkacak mı zaman gösterecek.

For those that are going to comment things like ”but capo you are moving your targets!”.. yes, targets are dynamic and not fixed. New information leads to new analysis. With the info available in May, the target was $10 which has been reached. Now there’s updated data (bearish) https://t.co/4THpHm4H1q

— il Capo Of Crypto (@CryptoCapo_) December 30, 2022

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!