sikayetkripto
Mastercard NFT Kullanımını Yaygınlaştırmak İçin Yeni Bir Girişim Başlattı!
Mastercard NFT Kullanımını Yaygınlaştırmak İçin Yeni Bir Girişim Başlattı!

Mastercard Yöneticisinden Kripto Paralar Hakkında Olumlu Açıklamalar Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödeme işlemleri şirketi Mastercard’ın startup katılım direktörü Grace Berkery, FTX’in çöküşünün nihayetinde kripto para sektörü için olumlu olacağını düşünüyor.

“Kripto Paraların Altında Yatan Teknolojide Halen Çok Fazla Umut Var”

Berkery katıldığı bir etkinlikte konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bence bu bir fırsat ve sıfırlama zamanı. Mastercard olarak, altta yatan teknolojide çok fazla umut olduğuna inanıyoruz. Bu alanda çok şey yaşanıyor.”

Berkery yatırımcıların, özellikle söz konusu projeler müşteri bağlılığını ve sadakatini artırırsa, NFT’leri ve metaverse çabalarını büyük bir fırsat olarak görebileceklerini de sözlerine ekledi. Katılan yeni kurumsal yatırımcıların, ileride kripto ortaklarının durum tespiti konusunda daha bilinçli olacaklarını söyledi.

Mastercard’ın kendisi de daha iyi kripto para entegrasyonu için araçlar geliştirmiş ve Ekim ayında Crypto Secure’u kullanıma sunmuştur.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Mastercard'tan Yeni Kripto Para Atağı: Bu 7 Girişimi Destekleme Kararı Aldı!

Platform, Mastercard’ın ödeme akışında bulunan kripto para borsasıyla ilgili riskleri izlemek için yapay zeka kullanıyor.

FTX’in çöküşünün ardından diğer büyük finans kuruluşları da olumlu sinyaller verdi. Goldman Sachs’ın dijital varlık başkanı Mathew McDermott, kripto varlıklarının “çok daha makul bir şekilde fiyatlandırıldığı” için geniş yatırım fırsatlarının bol olduğunu söyledi.

Berkery, kurumların kripto şirketleriyle ortaklık kurması için “kesinlikle” hala fırsatlar olduğunu söyledi:

“Önce ortaklık yaklaşımını benimsiyoruz. Biz bu alanda uzman değiliz. ‘Geleneksel bir finans kurumu olarak bildiklerimizi web3 alanıyla harmanlamak için sizinle nasıl ortaklık kurabiliriz’ diye soruyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!