sikayetkripto
Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor
Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor

Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mobius Capital Partners LLP‘nin kurucu ortağı Mark Mobius, Bitcoin (BTC) fiyatındaki sonraki hedefinin 10 bin dolar seviyeleri olduğunu belirtti.

Kripto endüstrisi, son FTX olaylarının ardından toparlanma sürecine girdi. Ancak kripto para piyasası, ayı trendinde hareketliliğini sürdürüyor. Piyasanın geçirdiği bu sancılı günlerde, projelerin geleceği de merak konusu oldu. Birçok yatırımcı, bu bölgelerin dip olduğuna inanıyor. Diğer taraftan, Bitcoin için 10 bin dolar seviyelerini bekleyenlerin sayısında da artış yaşanıyor. Son olarak Mobius Capital’in kurucu ortağı Mark Mobius, kripto paralar hakkında konuştu.

Mark Mobius, Bitcoin Fiyatına Şaşırdı

Ünlü yatırımcı ve Mobius Capital kurucu ortağı Mark Mobius, son yaşanan FTX olaylarına Bitcoin (BTC) fiyatının direnç göstermesine şaşırdığını belirtti.

Singapur’da röportaj veren Mobius, Bitcoin için sonraki hedefinin 10 bin dolar seviyeleri olduğunu aktardı. Ayrıca Mobius, kendi parasını veya müşterilerinin parasını kripto paralara yatırmayacağını da sözlerine ekledi.

Yatırım tarafında yıllarını harcayan Mobius, kripto paraların devamlılık göstereceğinin altını çizdi. Mobius, halen daha maksimalist yatırımcıların olmasını gerekçe gösterdi.

Son olarak FTX olaylarına değinen Mobius, bu olayların etkisine rağmen BTC fiyatının direnç göstermesine şaşırdığını aktardı.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!