Dev Yatırım Şirketi, Kilit Açılışı Sonrası Teslim Aldığı Bu Altcoinden Büyük Miktarı Borsalara Taşıyor!
Dev Yatırım Şirketi, Kilit Açılışı Sonrası Teslim Aldığı Bu Altcoinden Büyük Miktarı Borsalara Taşıyor!

Manipülatör Balina Binance’e Yüklü Altcoin Transferi Gerçekleştirdi, Fiyat Yükseldi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tellor (TRB) altcoin fiyatını manipüle eden gizemli bir balina, Binance’e 100.000 TRB yatırdı.

Kısa adresi 0xCcE olan balina şu anda üç cüzdanda 440.908 TRB tutuyor ve bu da toplam TRB arzının %18’ine tekabül ediyor. Bazı analistlere göre bu balina, TRB’de son dönemde yaşanan ve fiyatın iki haftadan kısa bir süre içinde 18 dolardan 38 doların üzerine çıkmasına neden olan artıştan sorumlu.

Balinanın stratejisi, Binance ve bir diğer büyük borsa olan OKX’ten düşük fiyattan TRB biriktirmek ve daha sonra bunu daha yüksek bir fiyattan Binance’e geri yatırarak yapay talep üretmek ve fiyatı yükseltmek gibi görünüyor.

Bununla birlikte DWF Labs kurucusu Andrei Grachev son zamanlarda TRB fiyatını etkileyebilecek paylaşımlar yapıyor. Grachev token ismi vermese de fonlama oranındaki anormallikleri nedeniyle Twitter üzerinden düzenli olarak TRB tokenine işaret ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase’den Sürpriz Açıklama: “Zcash (ZEC) Madencilik Görünümü Risk İçeriyor, Yeni Önlemler Alıyoruz”

Balina, 30 Ağustos ve 13 Eylül tarihleri arasında Binance ve OKX’ten ortalama 18.51 dolar fiyatla (toplam 14.3 milyon dolar) toplam 772.733 TRB (yani toplam arzın %31.6’sı) biriktirdi.

Balina daha sonra 331.825 TRB’yi ortalama 21.85 USD fiyattan (toplam 7.25 milyon USD) Binance’e yatırdı. Bu stratejiden elde edilen tahmini kar 1.11 milyon dolar.

Balina halen elinde 440.908 TRB tutuyor ve bu TRB’ler şu anki fiyat olan 38.16 dolar üzerinden 13.8 milyon dolar değerinde. Bu miktarda TRB’yi elde tutmasından elde ettiği gerçekleşmemiş kârı ise 5,61 milyon dolar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!