LUNC İçin Makineler Fiyat Tahmini Güncelledi! Yatırımcılar Bundan Hiç Memnun Olmayacak!
LUNC İçin Makineler Fiyat Tahmini Güncelledi! Yatırımcılar Bundan Hiç Memnun Olmayacak!

LUNC İçin Makineler Fiyat Tahmini Güncelledi! Yatırımcılar Bundan Hiç Memnun Olmayacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Terra Classic (LUNC) fiyat tahmini revize edildi. Ekim ayı için 0,000057 dolar oldu. LUNC, aylık trendle uyumlu bir seyir izliyor, gelecekteki performansı belirsiz görünüyor. LUNC fiyatı son 30 günde %12’nin üzerinde düşüş yaşadı.
22:20
21 Eylül 2023

Terra Classic (LUNC) fiyat tahminlerinde işler değişmiş görünüyor. 6 Eylül tarihinde paylaştığımız haberimizde ay sonunda 0,000060 dolardan işlem görmesi makine algoritmalarınca tahmin edilen LUNC için fiyat tahmini güncellenmiş görünüyor. Algoritmalar bu sefer daha düşük bir fiyat tahminlerini ile yatırımcının karşısına çıktı.

İçerik Rehberi

ToggleLUNC Yükselir Mi?LUNC Fiyat Analizi LUNC Yükselir Mi? Terra Classic ağı kripto piyasasında değer kaybetmeye devam ederken, 21 Eylül tarihinde PricePredictions.com algoritmalarından alınan yeni tahminlere göre, Ekim ayının ilk günü için LUNC’un fiyat tahmini 0,000057 dolar olarak revize edildi. Özellikle gerçekleşen bu yeni fiyat tahmini, yaklaşık 2 hafta önce Eylül ayının son günü için belirlenenden  fiyat tahmininden (0,000060 dolar) %5 daha düşük görünüyordu. Bu durum Terra Classic yatırımcılarının sahip oldukları olumsuz duyarlılığı, teknik analiz (TA) göstergelerinin yapısını ve bu makine algoritmaları tarafından kullanılan, önümüzdeki 30 gün için bir ayı piyasası öngören diğer verileri de desteklemektedir. Bununla yanı sıra, kripto para piyasasındaki en popüler DeFi projelerinden biri olan LUNC, geçmişte zaten büyük değişiklikler yaşamış olduğu gibi, gelecekteki gelişmelere (veya bunların eksikliğine) bağlı olarak yeniden hızla değişebilir. Takvimler 5 Nisan 2022’yi gösterdiğinde Terra Classic (eski adıyla Terra LUNA) 41 milyar dolarlık büyük bir piyasa değerine sahipti. Yaklaşık 5,82 trilyon token’lık bir dolaşım arzı düşünüldüğünde, LUNC tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştığında 0,0070446 dolara yakın bir değere sahip olabilir. LUNC Fiyat Analizi Tüm bu yaşananların yanı sıra, LUNC yazım saatine göre 0,00005708 dolardan işlem görüyor. Aylık trendin de mevcut fiyat tahminleriyle benzer bir sonuç ortaya koyması, Terra Classic’in 1 Ekim için zaten fiyatlandırıldığına işaret ediyor olabilir. Tüm zamanların en yüksek piyasa değeri göz önünde bulundurulduğunda ve bugünkü fiyata kıyasla %10.000’in üzerindeki varsayımsal artış Terra Classic’in sahiplerine cazip gelse de, LUNC yazının yazıldığı saatten itibaren son 30 gün içinde fiyatta %12’nin üzerinde düşüş yaşadığından ve daha yüksek zaman dilimleri göz önünde bulundurulduğunda ise büyük kayıplar gösterdiğinden, bu rüya hala ulaşılamayacak kadar uzak bir nokta olabilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!