NFT
KuCoin, Üçüncü Taraf PoR (Rezerv Kanıtı) Doğrulama Prosedürlerini Yürütmek için Mazars ile Anlaştı
KuCoin, Üçüncü Taraf PoR (Rezerv Kanıtı) Doğrulama Prosedürlerini Yürütmek için Mazars ile Anlaştı

KuCoin, Üçüncü Taraf PoR (Rezerv Kanıtı) Doğrulama Prosedürlerini Yürütmek için Mazars ile Anlaştı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan KuCoin, üçüncü taraf olgusal tespit raporunu sağlamak için lider uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık firması Mazars ile anlaştığını duyurdu.

Bu kapsamda Mazars, KuCoin’in müşterilerine ve potansiyel müşterilerine varlıklarının teminat altına alınıp alınmadığına ilişkin ek şeffaflık ve raporlama sunacak. Ayrıca KuCoin bu çalışma doğrultusunda, Rezerv Kanıtı detaylarını ve kullanıcı yükümlülüklerini sunmuş olacak. Yükümlülüklerde, kullanıcıların ana, spot, marjin, işlem botu ve Futures gibi hesaplarındaki sırasıyla BTC, ETH, USDT, ve USDC coinleri hesaba katılacak.

KuCoin CEO’su Johnny Lyu konu hakkında “Halkın Borsası olarak, kullanıcıların fon güvenliğini en yüksek öncelik olarak görüyoruz. Bu hamle, kullanıcılarımızın fonlarında şeffaflık sağlama çabamız, şeffaflığa olan bağlılığımız ve sektör güvenini güçlendirmenin sağlanması adına attığımız adımdır. KuCoin, ilk günden beri kullanıcılara güvenli ve kullanımı kolay platformlar ve ürünler sağlamaya kendini adarken, kullanıcıyı koruma, şeffaflık ve risk kontrolünde de sürekli ilerleme kaydetmiştir. Sektörün çalkantılı döneminde kullanıcılara güvenilir bir platform sağlamak ve sektörün gelişimini desteklemek için lider denetim, vergi ve danışmanlık firması olan Mazars ile çalışmak büyük bir zevk” dedi.

Mazars Ortağı ve Dijital Varlık Lideri Wiehann Olivier, “Son olaylardan sonra sektörde ek şeffaflığa ciddi bir ihtiyaç var. Mazars’ın KuCoin ve diğer uluslararası kripto para borsalarına sunduğu PoR (Rezerv Kanıtı) hizmetinin, şeffaflık sağlayarak güven oluşturmaya yardımcı olacağına eminiz” dedi.

Daha fazlası için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.kucoin.com/tr

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!