MEXC
Çin’de Şimdi de Sıra Metaverse’e Geldi: Ulusal Güvenliği Tehdit Edebilir!
Çin’de Şimdi de Sıra Metaverse’e Geldi: Ulusal Güvenliği Tehdit Edebilir!

KuCoin, Metaverse Projeleri İçin 100 Milyon Dolarlık Bir Fon Başlattı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KuCoin Labs, 100 milyon dolarlık Metaverse Fonu başlattığını duyurdu.

10:09
18 Kasım 2021

Kripto para borsası KuCoin’in yatırım ve araştırma operasyonlarını yürüten KuCoin Labs’ın, başlattığı bu 100 milyon dolarlık fonu GameFi, NFT ve merkezi olmayan altyapı projelerine yatırım yapmak için kullanacağı belirtildi.

İçerik Rehberi

Fon’un, İnternet Evrimini Hızlandırmak İçin Kullanılacağı BelirtildiMetaverse, Yoğun Bir Odak Noktası Oldu Fon’un, İnternet Evrimini Hızlandırmak İçin Kullanılacağı Belirtildi 100 milyon dolarlık Metaverse fonunu başlatan KuCoin, fonun genç neslin potansiyelini keşfetmesine yardımcı olan Metaverse eğitim programlarını desteklemek için de kullanılacağını söyledi. KuCoin CEO’su yaptığı açıklamada konuya ilişkin şu sözlere yer verdi: 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

“İnternetin bir sonraki bölümü olarak Metaverse, çalışma, bağlantı kurma, alışveriş yapma, eğlenme ve sosyal etkileşim kurma şeklimizi değiştirmeye hazırlanıyor. KuCoin Metaverse Fonu, internet endüstrisinin evrimini hızlandırmak için başlatılacak.”

Çin'e Bir Darbe Daha! KuCoin Çinli Kullanıcıları Yasaklayan Son Borsa Oldu! Metaverse, Yoğun Bir Odak Noktası Oldu Facebook’un ismini “Meta” olarak değiştirmesi ve Metaverse alanında yoğun bir çalışma yürüteceğini duyurması ile birlikte bir anda Metaverse sıkça konuşulmaya başlanan bir kavram haline geldi. Bu alanda çalışmalara başlayan tek teknoloji şirketi Facebook da olmadı. Birçok şirket, Metaverse projelerine çeşitli miktarlarda fonlar ayırdı ve çalışmalara başladı. Bu süreçte çok sayıda Metaverse projesinin kripto para birimleri yüksek oranlarda değer artışları kaydetti. Özellikle Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND) ve Enjin Coin (ENJ) gibi kripto varlıklar ciddi yükselişler yaşadı. Bu yazıda yer alan bilgliler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!