sikayetkripto
Kripto’nun Tek Boynuzlu Atında Yenilikler Arka Arkaya Geliyor!
Kripto’nun Tek Boynuzlu Atında Yenilikler Arka Arkaya Geliyor!

Kripto’nun Tek Boynuzlu Atında Yenilikler Arka Arkaya Geliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para evreninin pembe boynuzlu atında gelişmeler birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Şimdi ise yatırımcılar olaya el atıyorlar.

16:00
5 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Uniswap son yedi gün içinde %8,05’lik bir artış kaydetti. UNI, mevcut düşüş piyasasında bile olumlu fiyat hareketleri sergilemeyi başardı. Peki buna yol açan faktörler neler olabilir? Bu büyümenin nedeni olabilecek birkaç gelişme yaşandı. Kısa süre önce, Uniswap’ın ürün müdürü Scott Gray, şirketin NFT borç verme protokollerini başlatacağını duyurdu. Ayrıca, ETH balinaları son zamanlarda Uniswap ile oldukça ilgileniyor.

İçerik Rehberi

Görülenlerin Tümü Neyi İfade EdiyorTopluluktan Güç Alıyor Görülenlerin Tümü Neyi İfade Ediyor NFT borç verme protokolü ile başlayalım. Gray,Uniswap’in yedi farklı borç verme protokolü ile iletişim kurduğunu belirtti. Ekip, likidite parçalanması ve bilgi asimetrisini çözmek için çalışıyor.  Bu haber hem Uniswap hem de kripto topluluğu tarafından çok iyi karşılandı. Geçen ayın sonunda UNI’nin sosyal hakimiyetinde büyük bir artış oldu. Hareketlilik şimdi bir miktar azalmış olsa dahi, Uniswap’ın son güncellemelerinin insanlar üzerinde gerçekten olumlu bir etkisi olduğu görülüyor. Ağ sadece kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmakla kalmadı, aynı zamanda balinaların da ilgisini çekti. Son zamanlarda UNI, 5000 ETH balinası arasında en yüksek işlem hacmine sahip ilk 10 token listesine geri döndü. Uniswap hem kripto topluluğundan hem de ETH balinalarından büyük ilgi görmesine rağmen, UNI için işler mükemmel denilebilecek şekilde de gitmedi. İşlem hacmi geçtiğimiz ay boyunca token için oldukça değişken oldu. Ancak son zamanlarda düşüş trendine girmiş olabilir. Piyasa değeri, 1 Ağustos’tan bu yana %24,68 oranında düştüğü için negatifte seyrediyor. Topluluktan Güç Alıyor UNI’nin büyümesi bazı sallantılarla karşı karşıya olabilir, ancak tokenin arkasındaki topluluk her zamankinden daha güçlü görünüyor. Geçtiğimiz günlerde topluluk, Uniswap vakfını kurmayı teklif edeceklerini açıkladı. Uniswap Vakfı (UF), protokolün gelişmesine yardımcı olmak amacıyla protokol kurucularına, araştırmacılara, organizatörlere, akademisyenlere, analistlere ve diğerlerine fon sağlayacakt. Yine de, tüm olumlu faktörlere rağmen, UNI’nin fiyatlarında kısa vadeli bir düşüş olasılığı hala göz ardı edilemez bir gerçek olarak duruyor. Yatırımcıların bir işleme girmeden önce temkinli olmaları ve bu değişken piyasada araştırma yapmaları tavsiye edilir. Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!