NFT
Kripto yatırımcısı, altcoin’lerin yükselişi için ocak ayını işaret etti
Kripto yatırımcısı, altcoin’lerin yükselişi için ocak ayını işaret etti

Kripto yatırımcısı, altcoin’lerin yükselişi için ocak ayını işaret etti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para yatırımcısı Brian Kelly, Bitcoin’in yaşadığı yükselişin ardından altcoin’lerin de önümüzdeki ay artmaya başlayabileceğini dile getirdi.

CNBC’nin Fast Money programında söz alan dijital varlık şirketi BKCM’in CEO’su, tarihi fiyat modellerine bakıldığında bazı altcoin’lerin ocak ayında toparlanmaya başlaması gerektiğini söyledi.

“Genel olarak boğa piyasalarında tanık olduğumuz şey, Bitcoin’in yükselmesinden yaklaşık bir ay sonra altcoin’lerin yükselmeye başlamasıdır.”

Kelly, kripto para piyasalarının yaklaşık iki yıldır makroekonomik koşullar sebebiyle bir baskıyla karşı karşıya kaldığını ancak durumun tersine döndüğünü dile getirdi.

“Bunun makro bir rüzgar olduğunu düşünüyorum. Neredeyse iki yıldır artan oranlar, güçlenen dolar gibi makro rüzgarlar ile mücadele ediyoruz.(…) Küresel likiditeye baktığımda altın ve Bitcoin’in iyi bir iş çıkaracağını düşünüyorum.”

Yatırımcı son olarak, Nisan 2024’teki BTC yarılanmasının ardından lider kripto paranın büyük bir yükselişe geçeceğine inandığını vurguladı.

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada Bitstamp verilerine göre 43.888 dolar üzerinden işlem görüyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!