Merakla Beklenen Ethereum Güncellemesinde Yeni Gelişme Yaşandı: Bu Ağ Kapatılıyor!
Merakla Beklenen Ethereum Güncellemesinde Yeni Gelişme Yaşandı: Bu Ağ Kapatılıyor!

Kripto Varlık Yöneticisi Bitwise, İki Yeni Ethereum Vadeli İşlem ETF’sini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerika’daki en büyük kripto endeks fonu yöneticisi olan Bitwise Asset Management, iki yeni Ethereum vadeli işlem ETF’si için form hazırladı.

Bitwise, AETH ve BTOP Adlı İki Yeni Ethereum Vadeli İşlem ETF’sinin Lansmanını Planlıyor

Bitwise Asset Management’ın merkezi San Francisco’dadır. En büyük ve en hızlı büyüyen kripto varlık yöneticilerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Bitcoin, Ethereum, DeFi, NFT’ler, Metaverse ve kripto odaklı hisse senedi endekslerini kapsayan çok çeşitli yatırım araçlarında hem endeks hem de aktif stratejiler sunmaktadır.

Firma, kaliteli eğitim ve araştırma sağlamak için finansal danışmanlar ve yatırım profesyonelleri ile işbirliğine odaklanmaktadır.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev Bitcoin Borsası, Hollanda’daki Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı!

Bitwise, BlackRock, Blackstone, Meta, Google ve ABD Savcılığı gibi prestijli firmalardan gelen ekip üyeleriyle teknolojik uzmanlığı geleneksel varlık yönetimi ve endeksleme alanındaki onlarca yıllık deneyimle birleştirmektedir.

Önde gelen kurumsal yatırımcılar ve varlık yönetimi yöneticileri tarafından desteklenen firma, Institutional Investor, CNBC, Barron’s, Bloomberg ve The Wall Street Journal gibi önemli yayınlarda takdir görmüştür.

Yatırımcıların yatırım yapmadan önce her iki ETF’nin (AETH ve BTOP) yatırım hedeflerini, risk faktörlerini, ücretlerini ve masraflarını dikkatlice değerlendirmeleri tavsiye edilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!