Kripto uzmanından Bitcoin yorumu: “750 bin dolar olacak”
Kripto uzmanından Bitcoin yorumu: “750 bin dolar olacak”

Kripto uzmanından Bitcoin yorumu: “750 bin dolar olacak”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto uzmanı Arthur Hayes, Bitcoin’in (BTC) 2026 yılına kadar en az 750 bin dolara ulaşacağını iddia etti.

BitMEX borsasının eski CEO’su ve kripto uzmanı Arthur Hayes uzun vadeli Bitcoin tahminini paylaştı. Hayes, Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda yükselişe geçeceğini ve boğa piyasasının yaşanabileceğini düşünüyor.

Hayes’in BTC için fiyat tahmini 2026 yılına kadar 750 bin dolar ila 1 milyon dolar arasında.

Arthur Hayes’ten Bitcoin için boğa sinyali!

Kripto uzmanı Arthur Hayes geçtiğimiz gün bir YouTuber yayınına katıldı. Hayes’e Bitcoin (BTC) tahmini sorulduğunda, boğa koşusunun nihayet yaşanacağını belirtti. Hayes’e göre BTC, üç yıl içerisinde en az 750 bin dolar olacak.

Hayes

Hayes, 750 bin dolarlık sansasyonel BTC fiyat tahmini için birkaç nedeni öne sürdü. Bu nedenlerden birisi, ABD hükümetinin harcama oranlarını artıracağı ve para basmaya başlayacağı oldu. Ayrıca Hayes, önümüzdeki yıllarda bir mali kriz de bekliyor. Mali krizlerde BTC’nin performansı genellikle pozitif anlamda ilerliyor.

BTC fiyat tahmininde 2026 yılı için 750 bin doları işaret eden Hayes, 2024 yılının sonuna doğru da 70 bin doları bekliyor. Hayes, 70 bin doların Bitcoin halving’iyle doğrudan ilişkisi olduğunu öne sürdü.

Spot Bitcoin ETF’lerinin de onaylanacağını düşünen Hayes, bu durumu gerçek boğa piyasasının başlangıcı olarak yorumladı. Hayes’e göre, önümüzdeki yıllarda gerçekleşmesi muhtemel faktörler Bitcoin için boğa sinyali anlamına geliyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!