NFT
Milyonların Takip Ettiği Analist, Dipte Kalan Altcoin İçin Konuştu!
Milyonların Takip Ettiği Analist, Dipte Kalan Altcoin İçin Konuştu!

Kripto Platformu Fireblocks, Bu Altcoine Desteğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto saklama ve ödeme gibi alanlarda finansal kurumların ihtiyaçlarını karşılayan bir platform olan Fireblocks, bugün yaptığı açıklamada Tezos ağı için tam destek sağladığını duyurdu.

Kripto Platformu Fireblocks Tezos’a Kurumsal Erişimi Genişletiyor

Genişleme, Tezos’un bu yılın başlarında yaptığı “Mumbai” yükseltmesini takip ediyor. Fireblocks Wallet’ı kullananlar Tezos tabanlı varlıkları saklayabilecek ve merkezi olmayan uygulamalar listesinden yararlanabilecekler.

Şirkete göre aynı zamanda geliştiriciler, Tezos üzerinde güvenli bir şekilde ürün ve hizmet oluşturmak için Fireblock’un Web3 motorundan yararlanabilecekler.

Fireblocks müşterilerinin Tezos’a erişimini sağlamak, DeFi faaliyeti açısından ağ için büyük bir avantaj sağlayabilir.

Veri toplayıcı DeFiLlama’ya göre, Tezos’un kilitli toplam değeri (TVL) 49 milyon dolara yakın bir rakamla tüm protokoller arasında 29. sırada yer alıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance Çok Sayıda İşlem Çiftini Delist Edeceğini Açıkladı!

Örneğin merkeziyetsiz bir borsa ya da borç verme hizmetiyle ilgili olarak ağ üzerindeki akıllı sözleşmelerde ne kadar paranın kilitli olduğunu temsil eden Tezos’un TVL’si geçtiğimiz yıl yaklaşık 10 milyon dolar artış gösterdi. Tezos’un TVL’si 2021 yılında 217 milyon dolara ulaştı.

Tezos’a odaklanan bir araştırma ve geliştirme firması olan TriliTech’in DeFi başkanı Michael Mendes Decrypt’e verdiği demeçte, Fireblocks’un teklifinin daha fazla kurumun Tezos’un ekosistemine ayak basmasının önünü açtığını söyledi.

Fireblocks’un saklama ve altyapı alanındaki rakipsiz uzmanlığını vurguladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!