sikayetkripto
2021 Bitcoin boğa koşusunu müjdeleyen göstergede tekrar alım sinyali
2021 Bitcoin boğa koşusunu müjdeleyen göstergede tekrar alım sinyali

Kripto para projesi Helium’un (HNT) şirketinden büyük anlaşma

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto ve kablosuz hizmetlerin çarpışması an meselesiydi ki Nova Labs, GSM operatörü T-Mobile ile beş yıllık bir anlaşma yaptığını duyurdu.

Nova Labs yaptığı açıklamada, T-Mobile ile yapılan anlaşma kapsamında abonelerinin ABD çapında 5G kapsama alanına sahip olacağını bildirdi.

Ortaklık, kitle fonlamasıyla oluşan bir 5G ağı olan Helium Mobile’a abone olan herkesin hem Helium’un 5G ağına hem de T-Mobile’ın ABD genelindeki kablosuz ağına erişmesine olanak tanıyacak.

Helium’un kapsama alanı dışında T-Mobile devreye girecek

Nova Labs’in GSM ağlarından sorumlu genel müdürü Boris Renski verdiği röportajda, anlaşma gereğince Nova Labs’in Helium 5G ağının bulunmadığı yerlerde Helium mobil müşterilerine kapsama alanı sağlamak için T-Mobile’ın ülke çapındaki ağını kullanabileceğini söyledi. Renski, Helium’un kapsama alanı dışındaki bölgelerde olan Helium Mobile aboneleri için T-Mobile’a ödeme yapılacağını belirtti.

Renski ayrıca, “Helium Mobile aslında bir hizmet sağlayıcı. Aylık 5 dolar gibi düşük bir fiyata bir veri planı satın alabilir ve ülke çapında hizmet alabilirsiniz. Helium hücresel ağlarının olduğu yerlerde Helium’u kullanabilirsiniz. Ancak Helium’un olmadığı yerlerde T-Mobile şebekesini kullanabiliyorsunuz.” diye konuştu.

Hizmetin 2023 yılının başlarında beta olarak başlatılması planlanıyor.

Haber Kaynak: uzmancoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!