Kolombiyalı Kullanıcılar, Binance’e Dava Açmaya Hazırlanıyor!
Kolombiyalı Kullanıcılar, Binance’e Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Kripto Para Piyasası Zor Günler Yaşarken Binance’ten Önemli Bir Yatırım İddiası Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında düşüş eğilimi devam ederken Binance’ten bir yatırım haberi geldi.

Binance.US, 50 Milyon Dolarlık Ek Yatırım Turu Sağlamayı Hedefliyor Olabilir

Konuya yakın kişilere göre, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Amerikan kolu Binance.US, borsanın finansman turunun devamı olarak 4.5 milyar dolar değerleme üzerinden 50 milyon dolara kadar ek fon sağlamayı hedefliyor.

Şirket daha önce Nisan ayında 4.5 milyar dolar değerleme üzerinden 200 milyon dolarlık bir finansman turunu tamamlamıştı.

Söz konusu kaynaklar, yatırımın “stratejik ortakları” hedefleyeceğini ve yeni bir Seri A finansman turunu temsil etmeyeceğini söyledi. Binance.US konuyla ilgili yorum yapmayı reddetti.

Bilindiği üzere kripto para piyasası Nisan ayından bu yana birçok yüksek profilli çöküş, likidite krizi ve makroekonomik olaylar nedeniyle keskin bir düşüş yaşıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Piyasa Düşerken Binance, Kraken ve Bu Altcoin İşe Alımları Artıracağını Açıkladı!

Binance.US’in yaptığı finansman turu, geçen ay Terra’nın UST stablecoin’inin çöküşünün yanı sıra bu ay yaşanan iki yüksek profilli olayın (kripto para kredi şirketi Celsius’un müşteri para çekme işlemlerini durdurması ve kripto yatırım firması Three Arrows Capital’in iflas söylentileriyle karşı karşıya kalması) hemen ardından geldi.

Şirketin ABD Kolunun CEO’su, Yeni Yatırımın Sinyalini Geçen Hafta Vermişti

Şirketin ABD kolunun CEO’su Brian Shroder geçen hafta verdiği demeçte, yakında duyurulacak olan fon toplama işleminin şirketin “kripto para kışına güçlü bir konumdan girmesini” sağlayacağını söylemişti.

Shroder, “Yatırımcılar bize daha fazla yatırım yapmaktan korkmuyorlar” diye ekledi.

Nisan ayında yapılan duyuruya göre şirketin finansman turundaki yatırımcılar arasında Circle Ventures, VanEck ve RRE Ventures yer alıyordu.

Kripto şirketleri ayı piyasasında nakit konusunda daha bilinçli hale geldi ve bazıları yatırım fonlarını artırmak için fırsat kolluyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!