sikayetkripto
Fed Faiz Kararı Sonrası Piyasa Yükselişte! Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum Ne?
Fed Faiz Kararı Sonrası Piyasa Yükselişte! Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum Ne?

Kripto Para Piyasası Yükselişte: Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatte %6’ya yakın bir değer artışı kaydetti ve 20.200 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

08:15
5 Temmuz 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Son haftalarda güçlü bir düşüş ivmesi yakalayan Bitcoin (BTC), dün öğlen saatlerinden bu yana kaydettiği değer artışları ile birlikte yönünü yeniden yukarı çevirdi. Lider kripto para birimi Bitcoin, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %6’ya yakın bir değer artışı kaydetti ve 20.200 dolar seviyelerine ulaştı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yükseliş yönlü fiyat hareketlerine hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer artışlarının ardından 1.145 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ayrıca kripto para piyasasının toplam değeri ise son 24 saatte ortalama %5’lik artış ile 948 milyar dolara ulaştı.

İçerik Rehberi

Bitcoin (BTC), 20.000 Doları AştıKripto Para Piyasasında Son Durum Bitcoin (BTC), 20.000 Doları Aştı Son haftalarda güçlü bir düşüş ivmesi yakalayan ve yeni haftaya da düşüş ile başlayan Bitcoin (BTC), dün öğlen saatlerinden bu yaa kaydettiği yükseliş hareketleri ile birlikte son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %6’ya yakın bir değer artışı kaydetti ve 20.200 dolar seviyelerine ulaştı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, yönünü yeniden yukarı çevirdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer artışlarının ardından 1.145 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ayrıca kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri de son 24 saatte ortalama %5’lik yükseliş ile 948 milar dolara ulaştı. Kripto Para Piyasasında Son Durum Kaydettikleri son fiyat hareketleri ile birlikte Binance Coin (BNB) 232 dolar, XRP 0,32 dolar, Cardano (ADA) 0,46 dolar, Solana (SOL) 35 dolar, Polkadot (DOT) 7,05 dolar, Avalanche (AVAX) 17,78 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Öte yandan Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 153 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!