NFTPump
Kripto Para Piyasasına Güncel Bakış! Bitcoin ve Altcoin’lerde Son Durum
Kripto Para Piyasasına Güncel Bakış! Bitcoin ve Altcoin’lerde Son Durum

Kripto Para Piyasası, Yeni Haftaya Nasıl Başladı? Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC), yeni haftaya düşüş ile başladı ve kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 23.400 dolar seviyelerine geriledi.

07:54
1 Ağustos 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Yeni haftaya düşüş ile başlayan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 23.400 dolar seviyelerine geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, yönünü yeniden aşağı çevirdi ve değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 1.695 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,13 trilyon dolara geriledi. Öte yandan Coinglass’ın güncel verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 132 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

İçerik Rehberi

Bitcoin, Yeni Haftaya Düşüş ile BaşladıKripto Para Piyasasında Son Durum Bitcoin, Yeni Haftaya Düşüş ile Başladı Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftaya düşüş ile başladı ve kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 23.400 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde düşüş yönlü fiyat hareketlerine hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 1.695 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,13 trilyon dolara geriledi. Öte yandan Coinglass’ın güncel verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatte ortalama 130 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu. Kripto Para Piyasasında Son Durum Kaydettikleri son fiyat hareketleri ile birlikte Binance Coin (BNB) 288 dolar, XRP 0,38 dolar, Cardano (ADA) 0,52 dolar, Solana (SOL) 43 dolar, Polkadot (DOT) 8,9 dolar, Polygon (MATIC) 0,92 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ayrıca CoinMarketCap’in güncel verilerine göre Filecoin (FIL), Kadena (KDA), BitTorrent (BTT), Polkadot (DOT) ve Internet Computer (ICP) da piyasadaki düşüş eğilimine karşın yeni haftaya yükseliş ile başladı ve piyasa değeri en yüksek ilk 100 kripto para birimi arasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde en yüksek oranlı değer artışı kaydeden kripto para birimleri oldu. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!