Kripto Para Dünyasını Sarsan Ölüm!
Kripto Para Dünyasını Sarsan Ölüm!

Kripto Para Dünyasını Sarsan Ölüm!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para ticaret platformu Amber Group’un kurucularından eski Morgan Stanley trader’ı Tiantian Kullander hayatını kaybetti.

Kullander 30 yaşındaydı.

Kripto Para Şirketi Amber Group, Kurucuları Hakkında Bir Mesaj Yayınladı

Amber Cuma günü web sitesinde yaptığı açıklamada, Kullander’in 23 Kasım’da “uykusunda beklenmedik bir şekilde vefat ettiğini” söyledi. Firma, “Zekası, cömertliği, alçakgönüllülüğü, çalışkanlığı ve yaratıcılığıyla herkese örnek oldu” dedi.

Amber Group’un kurucu ortağı olmasının yanı sıra TianTian (TT) aynı zamanda Fnatic e-spor organizasyonunun da yöneticisiydi ve KeeperDAO’yu kurdu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra (LUNA) İhbarcısı, Kaynak Sağlam Dedi: FTX'in Yaptığı Bilinmeyen Yolsuzluğu Açıkladı!

“TT” lakaplı kripto para girişimcisi, 2017 yılında aralarında Goldman Sachs Group Inc. ve Morgan Stanley çalışanlarının da bulunduğu bir grup eski finans uzmanıyla birlikte Amber’i kurdu. Bloomberg News’in bu ayın başlarında bildirdiğine göre, destekçileri arasında Singapurlu devlet yatırım şirketi Temasek Holdings Pte’nin de bulunduğu şirket, yaklaşık 100 milyon dolar toplamak için görüşmeler yapıyor.

Hayatını kaybeden Amber Group kurucusu.

Amber’in beş kurucusu, Kullander, Michael Wu, Wayne Huo, Tony He ve Luke Li, daha önce Morgan Stanley’nin Hong Kong’daki sabit gelirli ticaret bölümünde birlikte çalışmışlardı. Açıklamaya göre Kullander’in geride eşi ve oğlu kaldı.

Yetkililer, TT’nin ailesinin bu yürek parçalayıcı zamanda mahremiyetine saygı gösterileceğini umduklarını söylüyorlar.

Diğer kripto ve teknoloji şirketleri gibi Amber Group da büyük çaplı işten çıkarmalar gerçekleştirdi. Eylül ayında şirket personelinin %10’una kadarını işten çıkardı. Geçen yılki Bitcoin boğa koşusu sırasında şirket hızla büyüyerek 200 ila 300 kişilik bir ekipten yaklaşık 900 çalışana ulaştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!