NFT
Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!
Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!

Kripto Para Detektifinden Kritik Uyarı: “Bu Piyasa Yapıcı Şirket ile Çalışan Altcoin Projelerinden Uzak Durun”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dedektifi ZachXBT, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, sektörde bilinen bir piyasa yapıcı olan Gotbit Hedge Fund tarafından uygulanan potansiyel piyasa manipülasyon taktikleri hakkında kripto topluluğuna bir uyarıda bulundu.

ZachXBT, Gotbit ile ilişkili projelerle ilgilenirken dikkatli olunmasını tavsiye etti. Sızan bir raporda, piyasa yapıcının ilk lansmanları sırasında token fiyatlarını manipüle edebilecek şüpheli hizmetler sunduğu iddia ediliyor.

Rapora göre Gotbit’in, fiyat keşif aşamasının ilk birkaç dakikasında token fiyatını yapay olarak şişirdiği iddia ediliyor. Strateji, potansiyel alıcılar arasında bir “Fırsatı Kaçırma Korkusu (FOMO)” üretmek için fiyatı başlangıç değerinin on katına kadar yükseltmeyi içeriyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Geliştiricilerin Yüklü Miktarda Stake’den Çıkarma İşlemi Yaptığı Altcoinin Fiyatı Aniden Yüzde 84 Yükseldi

Sızan raporda Gotbit’in şu sözlerine yer veriliyor: “Fiyat keşfi aşamasının ilk dakikalarında FOMO üretmek için fiyatı 10 katına çıkaracağız ve aşırı X’lere ulaşmak için olabildiğince fazla satın alma gücü biriktireceğiz ve sonraki artışta maksimum token satacağız.”

Bu strateji iddiası doğruysa, fiyat dalgalanması sırasında alım yapan yatırımcılar için önemli fiyat dalgalanmalarına ve potansiyel kayıplara yol açabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!