Kripto Para Borsası OKX, Sürpriz Altcoini Listelediğini Açıkladı!
Kripto Para Borsası OKX, Sürpriz Altcoini Listelediğini Açıkladı!

Kripto Para Borsası OKX, Yeni Bir Altcoini Listelediğini Duyurdu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası OKX, Wall Street Memes’in (WSM) spot işlem piyasasında listelendiğini duyurdu.

Resmi duyuruya göre, WSM para yatırma işlemleri başladı ve bunu 26 Eylül 2023 tarihinde saat 13:00’de WSM/USDT spot ticareti işlemlerinin açılması izleyecek.

Bir memecoin olan WSM kısa bir süre önce ICO’sunu gerçekleştirmişti ve yüksek risk içeriyor. Diğer tüm memecoinler gibi değerinin önemli bir kısmını kaybetme riski bulunuyor. Geliştirici ekip, bu tokeni şöyle tanımlıyor:

“WSM, Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulmuş merkeziyetsiz bir mem platformu olan Wall Street Memes’in arkasındaki memecoin’dir. Wall Street Memes, içerik oluşturucuların mem oluşturup satmasını ve koleksiyoncuların mem alıp satmasını sağlar. WSM, Wall Street Memes platformunda mem alıp satmanın yanı sıra yönetimine katılmak için de kullanılabilen bir ERC-20 tokenidir.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Para Detektifinden Kritik Uyarı: “Bu Piyasa Yapıcı Şirket ile Çalışan Altcoin Projelerinden Uzak Durun”

Şu anda hiçbir yerde listeli olmayan tokenin ilk fiyatı listelemelerin ardından belli olacak. ICO’da 1 WSM = 0.0337 Dolar olarak belirlenen fiyat, tokenin OKX’te listelemesinin ardından kullanıcılara gözükecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!