sikayetkripto
Ethereum Merge Öncesi Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne? Kripto Piyasasına Genel Bakış! (15 Eylül)
Ethereum Merge Öncesi Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne? Kripto Piyasasına Genel Bakış! (15 Eylül)

Kripto Para Borsalarının Spot Hacim Verileri Açıklandı: CZ’nin İşaret Ettiği Borsalar Çakıldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük kripto para borsalarındaki spot işlem hacimleri Kasım ayında bir önceki aya kıyasla %13 düştü.

Spot Hacimde En Fazla Yükseliş Gösterme Başarısını Gösteren Borsalar Bitget, Coinbase ve Huobi Oldu

En iyi performans gösteren ilk üç borsa Bitget +%97, Coinbase +%26 ve Huobi +%15 oldu. En büyük üç düşüş ise Phemex -%78, BitMart-%64 ve Kucoin -%63 olarak gerçekleşti.

Ana borsadaki vadeli işlem hacmi Kasım ayında bir önceki aya göre %0.4 arttı, ancak likiditenin büyük bir kısmı diğer borsalardan çekildi ve ana borsada yoğunlaştı. En büyük üç artış Binance için %21, Bitget için %20 ve OKX için %15 olarak kaydedildi. En büyük üç düşüş ise Phemex -%62, Kucoin -%44 ve BitMart -%43 oldu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance CEO'sundan Başka Bir Bitcoin Borsası Hakkında Uyarı: Uzak Durun!

Kripto Para Borsalarına Gelen Trafik Arttı

Büyük borsaların web sitelerine gelen trafik Kasım ayında bir önceki aya kıyasla %2.1 arttı. En çok artış gösteren ilk üç borsa Coinbase %14, Deribit %5 ve OKX %0.7 oldu. En çok düşüş gösteren ilk üç borsa ise Bitfinex -%1,5, Upbit -%0,6 ve Kucoin -%0,4 oldu. Trafiğin ana kaynakları Amerika Birleşik Devletleri, Rusya ve Güney Kore olarak sıralanıyor.

Bununla birlikte spot işlem hacimlerinde kayıplar yaşayan önemli borsaların geçtiğimiz haftalarda Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından üstü kapalı bir şekilde işaret edilen borsalar olması dikkat çekti. Gate.io ve KuCoin, Binance CEO’su tarafından isim verilmeden eleştirilmişti.

Benzer şekilde eleştirilen Bitcoin borsası Crypto.com’da ise buna rağmen spot hacimde yükseliş olması dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!