Kripto Analisti “Bitcoin’de Son Boğa Yaşanacak, Sonra Düşüş Var” Dedi, Tarih Verdi!
Kripto Analisti “Bitcoin’de Son Boğa Yaşanacak, Sonra Düşüş Var” Dedi, Tarih Verdi!

Kripto Para Analistinden İddialı Açıklama: “Bu Seviyenin Üstü Boğa Koşusunun Dönüşü Anlamına Gelebilir”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Ali Martinez, bu yazının yazıldığı anlarda 27.000 doların üzerinde işlem gören Bitcoin’e ilişkin kapsamlı bir değerlendirme yaptı.

Martinez, Nisan ortasından bu yana tutarlı olan bir modele dikkat çekti. Analiste göre Relative Strength Index (RSI) değeri 4 saatlik grafikte 73.31’e her ulaştığında, Bitcoin fiyatı bir geri çekilme gösterdi. Bitcoin 27.440 dolardaki azalan direnç trend çizgisine yaklaştıkça Martinez’e göre bu model kendini tekrarlıyor gibi görünüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase, Yeni Bir Altcoini ‘Deneysel’ Etiketiyle Listeleyeceğini Bildirdi

Analiste göre, bu seviyeden yapılacak bir düzeltme Bitcoin’i 25.200 dolar ya da altına çekerek potansiyel bir ‘dip’ oluşturabilir. Martinez, 4 saatlik mumun 27.440 doların üzerinde kapanması boğa koşusunun geri dönüşünü işaret edebileceğini savundu.

Buna ek olarak Santiment’ten alınan veriler, Bitcoin’in zincir üzerindeki faaliyetinin Nisan ayından bu yana olduğundan önemli ölçüde artmaya devam ettiğini ortaya koyuyor.

Santiment ayrıca son üç ayın en büyük üçüncü inaktif BTC transferinin dün yaşandığını da ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!