Kripto milyarderi, Bitcoin’in gidişatını değerlendirdi
Kripto milyarderi, Bitcoin’in gidişatını değerlendirdi

Kripto milyarderi, Bitcoin’in gidişatını değerlendirdi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para milyarderi ve aynı zamanda aktör olan Brock Pierce, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söyledi.

CNBC’ye konuşan Pierce, lider kripto para biriminin gerçek bir boğa rallisi içinde yer aldığını ve bu ralliler sırasında “zirveye uçtuğunu” dile getirdi.

“Tarihsel döngülere bakacak olursanız, sonunda gerçek bir boğa rallisine girdiğimizi ve Noel’in erken gelmiş gibi göründüğünü bilirsiniz.
Bunun bir sonraki boğa rallisi olduğunu düşünüyorum. Ne zaman bir boğa rallisi olsa tüm zamanların en yüksek seviyesini görüyoruz ve tepe noktaya ulaşıyoruz.”

USDT ihraççısı Tether’in kurucu ortaklarından olan Pierce, ABD’li regülatörlerin spot Bitcoin ETF’lerini reddederek birçok ABD’li yatırımcının servet oluşturmasını engellediğini belirtti.

Pierce ayrıca, ETF onayının gecikmesinin Bitcoin için heyecanı artırdığına dikkat çekti.

“Eğer Bitcoin 100 dolar veya 200 dolar seviyesinde yer alırken ABD halkına bir ETF sunulsaydı halk ne kadar gelir elde edebilirdi?
Bu örnekte regülatörler, ABD halkının bundan faydalanmasını engelledi ve bu çoğunlukla uluslararası kuruluşların eline geçti.”

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!