Veriler Yayınlandı: Ethereum Üzerindeki Bu İki Ağ Giderek Popülerlik Kazanıyor!
Veriler Yayınlandı: Ethereum Üzerindeki Bu İki Ağ Giderek Popülerlik Kazanıyor!

Kripto Fiyatları Düşünce Likidasyon Riski Doğdu: İşte Devasa Ethereum Balinalarının Tasfiye Olacağı Seviyeler

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası son 24 saat içinde keskin bir düşüş yaşadı ve Ethereum’un (ETH) fiyatı %4.5’ten fazla düşerek 1.530 dolara geriledi. Bu durum, teminatları borçlarını karşılamaya yetmeyebileceğinden, merkeziyetsiz finans (DeFi) platformlarının bazı kullanıcılarını tasfiye riskiyle karşı karşıya bıraktı.

DeFi verilerini takip eden bir web sitesi olan DeFiLlama’ya göre, sırasıyla Aave v2 ve Compound’da büyük miktarlarda ETH ve Wrapped Bitcoin (WBTC) teminatı olan iki kullanıcı var. Bu kullanıcıların USDC ve DAI’de de önemli miktarda borçları bulunuyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Arbitrum’da (ARB) Neler Oluyor? Gün İçerisinde Çok Sayıda Balina Satış Yapmaya Başladı

0x99…ddc3 adresine sahip olan ikinci adres, Compound’da teminat olarak 24.188,88 ETH, 184.1174 WBTC ve 7.786,2875 COMP’a sahip olup 31.865.041 DAI borcu bulunuyor. ETH fiyatı 1.420 dolara düşerse, bu balinaya ait 38.6 milyon dolarlık teminat tasfiyeye maruz kalacak.

Bu kullanıcıların tasfiyeden kaçınmak için ya borçlarını geri ödemeleri ya da daha fazla teminat eklemeleri gerekebilir. Ya da kripto piyasasının kısa sürede toparlanmasını ve teminatlarının yeniden değer kazanmasını umacaklar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!