sikayetkripto
FTX.US Resmi Web Sitesinden Açıklama: “Dikkat, Durdurabiliriz!”
FTX.US Resmi Web Sitesinden Açıklama: “Dikkat, Durdurabiliriz!”

Kripto Fenomeni, FTX’ten Ettiği Zararı Açıkladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shark Tank yıldızı, kripto topluluğunun yaygın olarak tanıdığı fenomenlerden Kevin O’Leary, geçtiğmiz gün CNBC’nin Squawk Box yayınında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ünlü fenomen, yayında FTX borsasının iflas etmesine rağmen bütün aksiyonunu göz önüne aldığında 4.3 milyon $ kâr ettiğini açıkladı. O’Leary, kârını garantilemiş olmasına rağmen batık borsaya oldukça kızgın.

Kevin O’Leary, FTX borsasının özsermayesine 1 milyon dolar yatırım yaptığını ve şu anda borsa cüzdanında 9,7 milyon $ değerinde kripto paranın sıfırlandığını belirtti.

“The institutional interest in FTX on the US equity was unbelievable. Not a single dollar that I lost was anyone else's money except for mine,” says @kevinolearytv. “I put about $9.7 million into crypto. I think that's what I lost. I'm all at zero. It was not a good investment.” pic.twitter.com/RDj2hlcAk3

— Squawk Box (@SquawkCNBC) December 8, 2022

“Kurumsal yatırımcıların FTX üzerindeki ilgisi inanılmazdı. Kaybettiğim para sadece beni ilgilendiriyor, tüm yatırımım bana aitti. Kriptoya yaklaşık 9.7 milyon dolar yatırdım ve hepsini kaybettim. Bu, benim için iyi bir yatırım hamlesi olmadı.”

O’Leary, FTX’ten Sponsorluk İçin Büyük Ödeme Almıştı

Ünlü fenomen, 9,7 milyon dolarlık kripto parasını sıfırlamasına rağmen günün sonunda sponsorluk anlaşması nedeniyle kârda. Batık kripto para borsası, O’Leary’e borsa tanıtımı için 15 milyon dolar gibi uçuk bir ödeme yaptı.

Kripto fenomeni, bu anlaşmadan gelen paranın 1 milyon dolarını FTX özsermayesine yatırırken 9,7 milyon $ ile ise altcoin satın aldı. Böylelikle O’Leary’in elinde sponsorluk anlaşmasından 4,3 milyon dolar kaldı.

Kevin O’Leary, borsanın iflas etmesine rağmen Sam Bankman-Fried’ın hala en büyük savunucularından biri.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!