Kripto efsanesi konuştu: Bitcoin yükselebilir!
Kripto efsanesi konuştu: Bitcoin yükselebilir!

Kripto efsanesi konuştu: Bitcoin yükselebilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para grafiklerinde yaygın bir şekilde kullanılan Bollinger Bantları’nın mucidi John Bollinger, Bitcoin (BTC) için yükseliş sinyali veriyor.

Peş peşe gelen ETF haberleri, Bitcoin ve beraberinde hareket eden altcoin’lerde yükseliş senaryosunu ortaya çıkartıyor. 27 bin dolar bandını geçen Bitcoin’de boğa koşusu sinyalleri gündemde yer ediniyor. Ancak haber akışının etkisiyle gerçekleşen yükselişin suni olabileceği de tartışılan konular arasında.

Kripto piyasasının hareketli olduğu bugünlerde, bir yorum da John Bollinger’dan geldi. Kripto trader’larının yoğun bir şekilde kullandığı Bollinger Bantları’nın mucidi, BTC için potansiyel bir yükselişten bahsetti.

Bollinger Bantları mucidinden Bitcoin yorumu

The two bar reversal for $BTCUSD at the lower Bollinger Band on Sep. 11/12 is still the controlling technical factor.https://t.co/rCOE1lisfP
This is a good setup for a walk up the upper band, just need a bit more strength to confirm.

— John Bollinger (@bbands) September 28, 2023

X (eski adıyla Twitter) platformunda paylaşımda bulunan Bollinger, kendi göstergesini ön plana sürdü. Ünlü trader, 11 ve 12 Eylül’deki BTC/USD paritesinin Bollinger Bandında tersine döndüğünü ifade etti. Bollinger hareketini öne süren trader, üst banda hareket için uygun zeminin oluştuğunu ifade etti. Ancak tradera göre Bitcoin’in yükseliş yaşaması için bu bölgede biraz daha güç kazanması gerekiyor.

Teknik göstergenin yükseliş potansiyeli taşıdığını ifade eden Bollinger, yüzde 2,7’lik yükselişin kalıcılık sağlaması gerektiğini düşünüyor. Bu bölgenin kazanılması ve artan boğa iştahı, Bitcoin’de güçlü bir yükselişi gerçekleştirebilir. Bitcoin’in yükselişinde en önemli faktör ise gündemi meşgul eden ETF haberleri olacaktır.

Ünlü yatırımcının yarattığı Bollinger Bantları basit bir fiyat hareketliliğini yansıtıyor. Hareketli ortalamayı temsil eden orta banttan ve orta banttan standart sapmaları gösteren üst ve alt bantları kapsıyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!