Kripto Borsası Binance’ten Terra (LUNA) Airdrop Açıklaması! “Cüzdanları Kontrol Edin”
Kripto Borsası Binance’ten Terra (LUNA) Airdrop Açıklaması! “Cüzdanları Kontrol Edin”

Kripto Borsası Binance’ten Terra (LUNA) Airdrop Açıklaması! “Cüzdanları Kontrol Edin”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamasında Terra (LUNA) çöküşü öncesinde ve çöküşten sonraki belli dönemde elinde LUNA altcoini bulunduran kullanıcılarına yeni LUNA tokeni airdrop’larının ikinci serisinin tamamlandığını bildirdi.

Bilindiği üzere Mayıs ayında LUNA ve UST ekosistemi çökmüş ve bu iki tokenin fiyatı neredeyse sıfırlanmıştı. Bunun üzerine tartışmalı kripto para kişiliği Do Kwon, yeni bir LUNA tokeni piyasaya süreceklerini ve eski ağın bundan böyle Terra Classic (LUNC) olarak adlandırılacağını açıklamıştı.

Yeni LUNA tokenlerinin çöküş öncesi LUNA tokeni tutan ya da çöküş sırasında LUNA tokeni satın almaya devam eden kullanıcılara gönderileceği bildirilmişti.

Eski token olan LUNC tokeninin fiyatı neredeyse sıfırlanmışken yeni LUNA tokeni bu yazının yazıldığı anlarda 1.27 dolardan işlem görüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra Soruşturmasında Yeni Gelişme! 108 Milyon Dolara Daha El Konuldu!

Binance, Yeni LUNA Dağıtımı İçin Bilgiler Verdi

Binance’in açıklamasına göre yeni LUNA token dağıtımları, çöküş öncesi LUNA sahipleri için 7 Mayıs saat 17:59 ve çöküş sonrası LUNA satın alanlar için 26 Mayıs saat 19:38’te alınan snapshot’lara göre yapılıyor.

Binance konuyla ilgili olarak kullanıcılarına şu detayları verdi:

“Binance, snapshot zamanlamaları sırasında Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC) sahibi olan uygun kullanıcılara Terra (LUNA) airdrop dağıtımının ikinci turunu tamamladı. Kullanıcılar, bu tokenların Spot Cüzdanlarına alındığını Kullanıcı Merkezindeki Dağıtım sayfası aracılığıyla doğrulayabilir.

Dağıtım planına göre Binance, kalan Terra (LUNA) airdrop dağıtımlarını, uygun olduğu durumlarda Aralık 2022 veya Haziran 2023 sonrasında da gerçekleştirecek. Dağıtım, 24 ila 48 ay daha devam edecek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!