sikayetkripto
Ripple (XRP) Son Piyasa Raporunu Yayınladı! İşte Detaylar
Ripple (XRP) Son Piyasa Raporunu Yayınladı! İşte Detaylar

Kendini Bitcoin (BTC) Mucidi İlan Eden Craig Wright Ripple’ı (XRP) Ağır Eleştirdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kendini Bitcoin (BTC) mucidi ilan eden Craig Wright ile Ripple CTO’su David Schwartz arasında hararetli bir tartışma patlak verdi. İkili, blockchain şirketi Ripple Labs ile bağlantılı bir kripto para birimi olan XRP‘nin meşruiyeti hakkında tartıştı.

Craig Wright ile Ripple (XRP) CTO’su David Schwartz Arasında Tartışma Çıktı

Tartışma Schwartz’ın Wright’ın Bitcoin‘in kurumsal olarak benimsenmesi konusundaki görüşlerini eleştirmesiyle başlamıştı.

Then again, he designed XRP… the most useless pump and dump scheme in this entire industry.

— Dr Craig S Wright (@Dr_CSWright) December 25, 2022

Kendini Satoshi ilan eden Wright daha sonra Ripple CTO’suna karşılık vererek onu finans, yasal çerçeveler, kurumsal yatırım bankacılığı ve genel olarak Bitcoin konusunda cahil olmakla suçladı.

Wright’ın şirketin “işe yaramaz bir pompalama ve boşaltma planı” yürüttüğünü iddia etmesiyle gerilim tırmanmaya başladı. “tüm bu sektördeki en işe yaramaz pompalama ve boşaltma şeması,” diye tweet attı.

Schwartz, Wright’ın fikri mülkiyet haklarını çalmak ve Bitcoin hakkındaki görüşlerine katılmayanları karalamak için yasal sistemi kötüye kullandığını iddia ediyor. Ripple yöneticisi ise Wight’ı, fikirlerini paylaştıkları için insanları dava eden “aşağılık bir korkak” olarak eleştirdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
DeFi Sektöründe Hack Olayları Devam Ediyor: İşte Hacklenen Son DeFi Projesi!

Wright, bu tür suçlamalara yanıt olarak, kendisi hakkında ortaya atılan herhangi bir iddianın gerçek kanıtlarla desteklenmesi gerektiğini, aksi takdirde bunun iftira olarak değerlendirilebileceğini savundu.

Tartışma daha sonra XRP ve meşruiyeti etrafında yoğunlaştı ve Wright Ripple’ı teknolojilerinin ücretli denemeler dışında herhangi bir yerde nasıl kullanıldığını göstermemekle suçladı.

Wright daha sonra, 2023 yılında “sistemin ne kadar sahtekar olduğunu gösterecek” bir “XRP akademik analizi” yapmayı planladığına dair cesur bir iddiada bulundu. Wright ayrıca Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı kaybedeceğini öngördü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!