sikayetkripto
Justin Sun Herkesi “Yine” Ters Köşe Yaptı! Şok Altcoin Hamlesi!
Justin Sun Herkesi “Yine” Ters Köşe Yaptı! Şok Altcoin Hamlesi!

Justin Sun Herkesi “Yine” Ters Köşe Yaptı! Şok Altcoin Hamlesi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Justin Sun, ETHW topluluğunu şaşırttı. Yatırıcıların dikkatli olması gerekiyor. Ciddi riskler var.

17:20
15 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Tron’un kurucusu Justin Sun her zaman tartışmalı bir isim oldu. Merge ile yeniden adından söz ettiriyor. Ethereum’un PoW çatalı için desteğini ilk açıklayan isimlerden olan Sun, ETHW topluluğunu hayal kırıklığına uğratıyor. Peki Sun’ın son hamlesi ne anlama geliyor? Kripto para yatırımcılarının tartıştığı konunun detayları haberimizde.

İçerik Rehberi

Ethereum PoW AirdropETHW Yerine ETF Ethereum PoW Airdrop Justin Sun’ın Poloniex borsası aniden, ClassZZ tarafından başlatılan çatallı bir zincir olan EthereumFair’i ETHW tokenlerinin ana zinciri olarak seçmeye karar verdiğini açıkladı. ETF, @ChandlerGuo ve diğerlerinin daha önce tanıttığı ETHPOW değildir. Justin Sun’a ait borsa tarafından aşağıdaki duyuru yapıldı.

“Ethereum, hard fork yükseltmesi “The Merge“i 15 Eylül 2022’de 15537393 blok yüksekliğinde tamamladı. Piyasa durumuna, kullanıcıların ve topluluğun fikir birliğine bağlı olarak Poloniex, çatal zincirini seçmeye karar verdi. ETHW tokenleri için ana zincir olarak topluluğun çoğunluğu ve daha fazla PoW bilgi işlem gücü tarafından desteklenen EthereumFair (ETF) desteklenecek. Poloniex, duruma göre diğer çatal zincirlerini ve tokenlerini destekleyebilir”.

Poloniex, ETHW’yi EthereumFair (ETF) olarak yeniden adlandıracak ve ETF piyasalarının (ETF/USDT, ETF/USDD, ETF/ETH) alım satımına bugün devam edecek. ETHW piyasalarının işlem geçmişi de ETF paritelerine kaydırılacak. ETH sahipleri Poloniex borsasında ETHW yerine ETF’yi airdrop olarak alacak. ETHW Yerine ETF ETF tokeni henüz para yatırma veya çekme için etkinleştirilmedi. Ancak Ethereum’un PoW alternatifi olarak sunulan EthereumFair (ETF) ciddi riskler barındırıyor. ETF ağı yetersiz bilgi işlem gücü veya geliştiricilerden veya topluluk üyelerinden olası destek eksikliği nedeniyle hizmeti sonlandırabilir. Bu, fork tokenlerinin değer kaybetmesine veya Poloniex’ten çıkarılmasına neden olabilir. Anlaşılan o ki Justin Sun süreçten faydalanabileceği yeni bir yol açtı. Bu adımı son yaptığı Ethereum alımlarını da açıklıyor. Sun daha önce yaptığı açıklamada ETHW tokenini destekleyeceğiniz tüm airdrop hakkedişini de PoW çatalı olan ağın ayakta kalması için hibe edeceğini açıklamıştı. Son hamlesiyle Sun yine kendinden bekleneni yapmış oldu. Yatırımcıların ETF tokene karşı çok daha temkinli olmasında fayda var. ETF yazı hazırlandığı sırada Poloniex borsasında %70 kayıpla 11 dolardan alıcı buluyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!