NFT
TRON Kurucusu Justin Sun Yine Yüklü Kripto Para Transferleri Yapıyor! İşte Son İşlemi
TRON Kurucusu Justin Sun Yine Yüklü Kripto Para Transferleri Yapıyor! İşte Son İşlemi

Justin Sun, 815 Milyon Dolarlık TUSD Bastı ve Kendi Staking Platformuna Transfer Etti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tron (TRX) kurucusu ve Huobi’nin (yeni adıyla HTX) yönetim kurulu üyesi Justin Sun, büyük miktarda TUSD stablecoin’i mint edip kendi borç verme platformu JustLend’e yatırarak tartışmalara yol açtı.

Verilere göre, Sun bağlantılı adres saatler önce 815 milyon TUSD bastı ve bu para sonunda stUSDT ile değiştirilerek JustLend’e yatırıldı. JustLend’in TVL’si son 24 saat içinde %21.5 artış gösterdi.

Sun, işlemlerin kendi kişisel fonları olduğunu ve Huobi’nin işiyle hiçbir ilgisi olmadığını iddia etti. Fonlar daha sonra kodu “minterproxy” olarak geçen isimsiz bir sözleşmeye gönderildi. Minterproxy daha sonra TUSD cinsinden 865 milyon doları başka bir adrese gönderdi ve bu adres de tokenleri yaktı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Almanya’nın En Büyük İkinci Hisse Senedi Borsası Boerse Stuttgart’tan Dev Kripto Para Adımı

Bununla birlikte, TUSD yakımları stUSDT mint’leri neredeyse tamamen uyumlu şekilde gerçekleşti. Sun’ın adresine 10 işlemde 865 milyon dolar stUSDT basıldı. Sun daha sonra stUSDT’yi Tron tabanlı borç verme platformu JustLend’e altı işlemle yatırdı.

Tether sözcüsü yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, stUSDT’nin “bağımsız bir proje olduğunu ve Tether ile bağlantılı olmadığını” söylemişti.

Bugünkü yatırılan kripto paralar Sun’ın 1.5 milyar dolarlık JustLend pozisyonunun yarısını oluşturuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!