sikayetkripto
JPMorgan’dan Kritik Kripto Para ve Blockchain Ataması: Microsoft’tan Transfer Etti!
JPMorgan’dan Kritik Kripto Para ve Blockchain Ataması: Microsoft’tan Transfer Etti!

JPMorgan’dan Kritik Kripto Para ve Blockchain Ataması: Microsoft’tan Transfer Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

JPMorgan, eski Microsoft yöneticisi Tahreem Kampton’u bankasının ödemeler grubunda üst düzey bir ödeme yöneticisi olarak işe aldı.

JPMorgan’ın Microsoft’tan Yeni Transferi Blockhain Alanına Odaklanacak

Açıklamaya göre Kampton, Blockchain teknolojisi ve dijital ekosistem de dahil olmak üzere ödemelerin geleceğine odaklanacak.

JPMorgan’dan yapılan açıklamada konuyla ilgili olarak şunlar söylendi:

“Tahreem Kampton, ödemeler sektörünün ve dolayısıyla müşterilerin değişimine, gelişmesine ve büyümesine yardımcı olmak için düşünce liderliği yapmaya odaklanan kıdemli bir ödeme yöneticisi olarak JP Morgan Payments’a katıldı.

Kampton özellikle, JPMorgan’ın halihazırda güçlü bir temele sahip olduğu ödemeler, Blockchain ve dijital ekosistemdeki kilit ortaklarla birlikte inovasyona liderlik edecek.”

Şirket yıllardır kripto para endüstrisinde ve Blockchain teknolojisinde aktif ve 2020 yılında kurulan Onyx bölümü de dahil olmak üzere kripto para ve Blockchain hedeflerini desteklemek için agresif bir şekilde işe alım yapıyor.

Bu bölüm, toptan ödeme işlemleri için Blockchain tabanlı bir platformun küresel bir banka tarafından dünyanın ilk girişimi olmuştu.

Geçen yıl, bankanın ödemeler için Blockchain tabanlı bir sistem geliştirmek üzere Alman sanayi grubu Siemens ile ortaklık kurduğu bildirilmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
JPMorgan Stratejisti, Bitcoin ve Kripto Para Yatırımlarına Yönelik Görüşünü Açıkladı!

JPMorgan ayrıca Şubat ayında Blockchain teknolojisine dayalı sanal bir dünya olan Decentraland’de bir ofis açarak Metaverse sektörüne giren ilk banka olmuştu.

LinkedIn profiline göre 1998 yılından bu yana Microsoft’ta çeşitli görevlerde bulunan Kampton, Ocak 2021’de kurumsal sayman ve baş yatırım sorumlusu görevlerine yükseldi. Bu yılın başlarında Microsoft’tan emekli oldu ve o zamandan beri çeşitli diğer şirketlerin danışma kurullarında yer aldı.

Kampton, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Bilginin, varlıkların ve değerin fiziksel, dijital ve sanal dünyalar arasında, sınırların ötesinde, uzayda ve hatta Metaverse’de sorunsuz bir şekilde aktığı yeni bir manzara görüyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!