NFT
JPMorgan CEO’su, Bitcoin için Ponzi Benzetmesi Yaptı!
JPMorgan CEO’su, Bitcoin için Ponzi Benzetmesi Yaptı!

JPMorgan CEO’su, Bitcoin için Ponzi Benzetmesi Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, bir konferans konuşmasında Bitcoin’in (BTC) merkeziyetsiz saadet zinciri olduğunu söyledi.

Kripto paraların yükselişe geçtiği bu günlerde, piyasanın aktörlerinden çarpıcı açıklamalar gelmeye başladı. Bitcoin ticaretinin artış göstermesi, ayı piyasasının bitebileceğine yönelik umut aşıladı. Ancak bu süreçlerin ortasında, JPMorgan CEO’sundan çarpıcı açıklamalar geldi. Şirketin CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin’in bir saadet zinciri olduğunu savundu. Ponzi benzetmesinde bulunan CEO, 2017 yılında da Bitcoin için sahtekarlık tanımında bulunmuştu.

JPMorgan CEO’su, Bitcoin Karşıtlığını Sürdürüyor

Amerikan yatırım bankası JPMorgan‘ın CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin (BTC) için negatif söylemlerini sürdürüyor. Yıllık Sağlık Konferansı’nda konuşma yapan Dimon, Bitcoin’in gerçek paranın yerini alamayacağını belirtti.

Dimon, kripto para birimlerinin yasa dışı faaliyetlerde daha çok kullanıldığını iddia ediyor. Ancak CEO‘nun bu tavrına rağmen JPMorgan, blockchain girişimlerine hız verdi. Şirket, bu teknolojinin daha verimli kullanılabilmesi için yoğun bir mesai harcıyor.

Düzenli olarak FUD yayan Dimon‘a rağmen, JPMorgan şirketinin blockchain girişimleri yoğun ilgiyle karşılanıyor. Geçtiğimiz yıllarda Dimon, kripto paralar ile ilgilenen çalışanlarını işten çıkartacağını söylemişti.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!