NFT
JPMorgan: “2024 yılında BTC’den daha iyi performans gösterecek”
JPMorgan: “2024 yılında BTC’den daha iyi performans gösterecek”

JPMorgan: “2024 yılında BTC’den daha iyi performans gösterecek”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırım bankası JPMorgan’ın analistleri 2024 yılında Ether’in (ETH) BTC’nin pazar payını ele geçireceğini belirtti.

Kripto para piyasası Fed’in 2023 yılına ilişkin son faiz kararını da atlattıktan sonra yükseliş yönlü seyrini sürdürdü. Faizi sabit turan Fed Başkanı Jerome Powell önümüzdeki yıla dair hedeflerinden bahsetti. Söz konusu açıklamalarından sonra kripto piyasasında yükselişler devam etti. Özellikle birçok altcoin piyasadan ayrışan yükselişiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

“Ether (ETH) pazar payını ele geçirecek”

Küresel bankacılık devi JPMorgan, geçtiğimiz gün kripto piyasasına yönelik bir rapor yayımladı. Bu raporda, Ether’in (ETH) Bitcoin’e göre daha iyi bir performans göstereceği belirtildi. 2024 yılına dair beklentilerin yer aldığı raporda, Ether’in pazar payını ele geçireceği iddia edildi.

Nikolaos Panigirtzoglou öncülüğündeki JPMorgan analistleri, “Gelecek yılın Ether’in öne çıkacağına inanıyoruz. ETH kendini yeniden ortaya koyacak ve kripto ekosisteminde pazar payını yeniden ele geçirecek” yorumunda bulundu.

Rapor, Ether’in Bitcoin’e göre neden daha iyi bir performans göstereceğine de değindi. Rapora göre, Ether’in önümüzdeki yıl gerçekleştireceği ve önemli sorunları çözmesi beklenilen EIP-4844 güncellemesi yükselişi tetikleyecek. Bu yükseltme, JPMorgan’a göre ağ aktivitesini iyileştirecek ve kullanımını artıracak.

JPMorgan analistleri, konuyla ilgili şu yorumda bulundu;

“Ana katalizör 2024’ün ilk yarısında gerçekleşmesi beklenen EIP-4844 yükseltmesi veya Proto-danksharding’dir. Bu yükseltmenin muhtemelen Ethereum ağ aktivitesini iyileştirmeye yönelik daha büyük bir adım olacağına ve böylece Ethereum’un daha iyi performans göstermesine yardımcı olacağına inanıyoruz.”

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!