MEXC
Jordan Peterson, Enflasyon Koruması Olarak Daha Fazla Bitcoin Satın Aldı
Jordan Peterson, Enflasyon Koruması Olarak Daha Fazla Bitcoin Satın Aldı

Jordan Peterson, Enflasyon Koruması Olarak Daha Fazla Bitcoin Satın Aldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Kanadalı psikoloji profesörü ve YouTuber’ı olan Jordan Peterson, Bitcoin’in enflasyona karşı en yıkıcı teknoloji olduğunu söyleyerek Bitcoin varlıklarını artırdı. 

Kanadalı psikoloji profesörü Jordan Peterson, enflasyon karşısında Bitcoin yatırımlarını artırdığını söyledi. Bitcoin’in enflasyona karşısındaki en yıkıcı teknoloji olduğunu söyleyen Peterson’ın BTC birikimlerini artırma kararı ise ünlü Bitcoin Standardı kitabının yazarı Dr. Saifedean Ammous ile konuşmasının ardından geldi. 

Peterson varlıklarının gelecekte değerli olmasını isteyen herkesin Bitcoin ile doğal bir uyum içinde olacağını söylüyor. Ammous ile gerçekleştirdiği konuşmada Bitcoin’in gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto’ya da değinildi. Nakamoto’nun anonimliğinin bir sorun olmadığı, çünkü bunun Bitcoin’in merkeziyetsiz yapısını daha da güçlendirdiğini söyledi. Esas olanın başarılı olmak olduğu vurgulandı ve günümüzde toplumun kullandığı diğer birçok icadın bilinmeyen yaratıcılara sahip olduğuna dikkat çekildi:

“Tekerleği her gün kullanıyorsunuz, ancak tekerleği kimin icat ettiğini bilmiyorsunuz ve biz her gün birçok şeyi kullanıyoruz çünkü onları icat eden adama güvendiğimiz için değil, kanıtlanmış bir geçmişleri var.”

Görüşmeden kısa bir süre sonra Peterson, Ammous’tan çok şey öğrendiğini belirtti. Bu nedenle, servetinin daha fazlası ile Bitcoin satın aldı. 

www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!