MEXC
sikayetkripto
Jim Cramer, Dogecoin (DOGE) ve Bu İki Altcoinin “Dolandırıcı” Olduğunu İddia Etti!
Jim Cramer, Dogecoin (DOGE) ve Bu İki Altcoinin “Dolandırıcı” Olduğunu İddia Etti!

Jim Cramer, Dogecoin (DOGE) ve Bu İki Altcoinin “Dolandırıcı” Olduğunu İddia Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun süredir CNBC’de sunuculuk yapan Jim Cramer, Perşembe günü “Squawk Box” programında kripto para birimlerine yönelik sert bir eleştiride bulundu ve her şeyi “devasa” bir dolandırıcılık olarak tanımladı.

“Her şey o kadar dipsiz görünüyor ki bunu nasıl idrak edeceğimi bilmiyorum” dedi.

Jim Cramer Bazı Altcoinleri Dolandırıcılık ile Suçladı

Cramer’e göre XRP, Dogecoin (DOGE) ve Solana’nın (SOL) hepsi “dolandırıcı”.

Bu haftanın başlarında Cramer, XRP ve Cardano da dahil olmak üzere popüler altcoinlerin sıfıra düşebileceğini de ileri sürmüştü.

Mad Money sunucusu eskiden Bitcoin, Ethereum ve non-fungible token’lara (NFT) yatırım yapıyordu ancak geçen yıl tüm kripto varlıklarını sattı. “Bitcoin ve Ethereum’umu uzun zaman önce sattığımı söylemiştim… ve geliri çok güzel bir çiftlik satın almak için kullandım” diye paylaşımda bulunmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Borsaların Delist Ettiği Altcoine Mahkemeden Cevap Geldi: Fiyatında Volalite Çok Yüksek!

Cramer’ın kripto para varlıklarına karşı sık sık dile getirdiği bir karşıt duruşu var ve bu duruş, kriptonun kendisinin değil, yalnızca blok zinciri teknolojisinin değer taşıdığı fikri üzerine kurulu. CNBC sunucusu, “Kimse blok zincirinin kötü olduğunu düşünmüyor” dedi.

Eski hedge fon yöneticisi, insanların blok zincirini “dolandırıcılık” ile karıştırmasından şikayetçi.

Cramer, kısa bir süre önce blok zincirini överken kriptoyu “evcil taşlarla” karşılaştıran JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’ın görüşünü paylaştı.

“Bitcoin değil blok zinciri” söylemi 2014’ten bu yana ilgi görüyor ve kripto karşıtları bu teknolojinin spekülatif ticaretin ötesinde daha umut verici kullanım alanları olduğunu savunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!