NFT
Jim Cramer, Bu İki Altcoine Yatırım Yapanlara Hakaret Etti!
Jim Cramer, Bu İki Altcoine Yatırım Yapanlara Hakaret Etti!

Jim Cramer, Bu İki Altcoine Yatırım Yapanlara Hakaret Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün erken saatlerde CNBC sunucusu Jim Cramer kripto para birimlerine karşı çıkarak onları “ahmakların ürettiği para” olarak nitelendirdi ve Litecoin ile Solana altcoin sahiplerine “aptal” olduklarını iddia ederek hakaret etti.

Jim Cramer, Katıldığı TV Programında İki Altcoinin Sahiplerine Hakaret Etti

Cramer, katıldığı TV programında şu sözleri sarf etti:

“Solana, Litecoin, bence bu çeşitli coinlere sahip olan herkes… evet söyleyeceğim, aptal olduklarını düşünüyorum. Ben üniversiteye aptal olmak için gitmedim. Bunlara sahip olan insanlar sahip olmayı kesmeli.”

Cramer ayrıca düzenleme eksikliği ve bir emanet bankasına güvenme konusundaki endişeleri nedeniyle kendisinin asla kriptoya yatırım yapmayacağını söyledi. Bununla birlikte Cramer önceki dönemlerde bir Bitcoin ve Ethereum yatırımcısı olduğunu söylemiş ve daha sonra varlıklarını satmıştı.

“I would not touch crypto in a million years, because I wouldn't trust the deposit bank,” Jim Cramer says while discussing the fallout of the collapse of FTX. https://t.co/0VbM5tYThE pic.twitter.com/9kqVMvbSOw

— CNBC (@CNBC) December 23, 2022

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
CNBC Sunucusu Jim Cramer Bu Altcoinlerin Silinip Gitmeye Mahkum Olduğunu

Cramer parasını bir kripto firmasından geri almaya çalışırken yaşadığı kişisel bir olayı anlattı ve bu süreci sinir bozucu olarak nitelendirdi.

Bu arada Cramer, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC), şu anda bu sektörde kontrolsüz bir şekilde gerçekleşen “ahmakların para üretmesine” son vermek için kripto para sektörünü kontrol altına almaya çağırıyor:

“Bence büyük bir temizlik yapmaları gerekiyor. İnsanların para yaratmasını durdurmak zorundalar. Bu, ahmaklar tarafından para yaratılmasıdır. Bunlar en kötü Nasdaq hisselerinden bile daha kötü.”

CNBC sunucusu son olarak JPMorgan Chase Bank gibi geleneksel bankaları tercih ettiğini ifade etti. “Paramın JPMorgan’da olmasını seviyorum ve Pazartesi günü bakiyemin orada olup olmadığını kontrol ediyorum. Bu iyi hissettiriyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!