MEXC
sikayetkripto
İtalya Bankaları Bu Altcoini Seçti: Fiyatında Artış Var!
İtalya Bankaları Bu Altcoini Seçti: Fiyatında Artış Var!

İtalya Bankaları Bu Altcoini Seçti: Fiyatında Artış Var!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Algorand (ALGO) altcoini, katman 1 teknolojisinin İtalya’da dijital bir teminat platformunu desteklemek üzere blok zinciri olarak seçilmesiyle Salı günü yaklaşık %3 artış gösterdi.

ALGO kripto para fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.2204 dolardan işlem görüyor.

Algorand Altcoin Ekosistemi, İtalya Banka ve Sigorta Kurumuyla İşbirliği Yapacak

Algorand, Salı günü Milano’daki Teknoloji Yenilikleri ve Finans Araştırma Merkezi (CETIF) tarafından düzenlenen bir etkinlikte İtalya Bankası ve İtalyan sigorta otoritesi IVASS’a katılarak banka ve sigorta teminatlarının blok zincirlerinde nasıl düzenlenebileceğini anlattı.

ALGO altcoin fiyatındaki yükselişi gösteren günlük grafik.

Banka teminatı, borç veren bir kurum tarafından sunulan ve borç verenin borçlunun yükümlülüklerinin yerine getirileceğini garanti ettiği bir tür finansal destektir.

Açıklamaya göre, yeni platformun 2023’ün başlarında yürürlüğe girmesi bekleniyor ve bu, bir Avrupa Birliği (AB) üye devletinin banka ve sigorta teminatları için blok zinciri teknolojisinin kullanılmasına izin verdiği ilk sefer olacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: Bu Altcoinin Balinası Satış Yapmaya Başladı, Fiyatı Düşürdü!

CETIF profesörü Federico Rajola yaptığı açıklamada, “Algorand’ı, izinsiz dağıtık defter teknolojileri arasında benzersiz yenilik ve güvenlik seviyesinin yanı sıra sürdürülebilirlik konusundaki liderliği nedeniyle seçtik” dedi.

Bu hamle, AB’nin İtalya’ya yaklaşık 200 milyar Euro tahsis ettiği “AB Kurtarma Planı” olarak adlandırılan geniş çaplı bir girişimin parçası. Program, COVID-19 krizinin ardından ekonomik toparlanmayı hızlandırmak amacıyla başlatıldı. İtalya, bir ülkeye yapılan en büyük yardımı aldı ve eş hibeler ve eş krediler için de kullanım hakkı elde etti.

Basın açıklamasına göre, “İtalya’nın Ulusal Kurtarma ve Dayanıklılık Planının bir parçası olarak banka ve sigorta teminatlarının önemli bir yüzdesinin dijital defter teknolojilerinden yararlanması bekleniyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!